رابطه عاشقانه آل پاچینوی ۸۱ ساله با یک دختر ۲۸ ساله خبرساز شد

نور الفلاح علاقه زیادی به ارتباط با مردان سالمند و مشهور دارد

شریک عاطفی قبلی آل پاچینو هم ۳۹ سال از او جوان‌تر بود-Amy Sussman / Getty Images via AFP

یک مهمانی شام باعث شد آشکار شود آل پاچینوی ۸۱ ساله در طول دوران همه‌گیری شروع به قرار گذاشتن با نور الفلاح ۲۸ ساله کرده است. شایعه‌ای که مدتی در میان ستارگان هالیوود به گوش می‌رسید و حالا تایید شده است.

 درحالی‌که برخی از دیدن آل پاچینو ۸۱ ساله در حال صرف غذا با زنی ۵۳ سال کوچک‌تر از خودش شگفت‌زده شده‌اند، برای همه مشخص شد او واقعاً مدتی است که با نور الفلاح ۲۸ ساله در رابطه است.

 پاچینو و الفلاح که از یک خانواده ثروتمند کویتی-آمریکایی می‌آید، این هفته در یک ضیافت شام گروهی به مناسبت جشن گرفتن یک نمایشگاه هنری در کنار هم ظاهر شدند و عکس‌هایی از آن‌ها منتشر شد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

الفلاح قبلاً با میک جگر ۷۸ ساله و نیکولاس برگروئن ۶۰ ساله و سرمایه‌گذار میلیاردر معروف، رابطه داشته است و همچنین در لس‌آنجلس با کلینت ایستوود ۹۱ ساله که اصرار داشت یک دوست خانوادگی است، دیده شده است.

 البته این تنها نور نیست که به این نوع روابط علاقه دارد. شریک عاطفی قبلی آل پاچینو هم ۳۹ سال از او جوان‌تر بود.

ستاره سینما، میتال دوهان که دو سال قبل رابطه‌اش با آل پاچینو را تمام کرد به نشریات گفته بود: «زندگی با مردی به این پیری سخت است، حتی اگر آل پاچینو باشد. بله اختلاف سنی باعث دردسر است. سعی کردم به روی خودم نیاورم اما راستش را بخواهید واقعاً پیر است.»

 اما به نظر می‌آید پیری برای نور الفلاح اهمیتی ندارد. یکی از منابع نشریه «صفحه شش» گفت: «پاچینو و نور در طول همه‌گیری شروع به دیدن یکدیگر کردند. او (نور) بیشتر با مردان مسن بسیار ثروتمند قرار می‌گذارد، مدتی با میک جگر بود و سپس با نیکلاس برگروئن وارد رابطه شد.»

 این منبع افزود: «او مدتی است که با آل است و آن‌ها به‌خوبی با هم کنار می‌آیند. به نظر نمی‌رسد فاصله سنی برایشان مشکلی باشد، حتی با این‌ وجود که آل از پدرش هم بزرگ‌تر باشد.»

پاچینو و الفلاح شنبه‌شب، ۹ آوریل در کالیفرنیا، پس از خروج از رستوران، با هم سوار یک خودرو شدند. این شام پس‌ از اینکه جیسون موموآ تصویری را در اینستاگرام منتشر کرد که نشان می‌داد پاچینو یک قاب گوشی با تصویر شِرِک دارد، در فضای مجازی بارها دست‌به‌دست شد؛ اما خیلی زود موضوع بحث از قاب موبایل به دوست‌دختر جدید این بازیگر مشهور تغییر کرد.

سخنگوی پاچینو در این رابطه اظهارنظری نکرده و الفلاح نیز سوالات در این زمینه را بی‌پاسخ گذاشته است.

بیشتر از زندگی