زن جوان ایرانی، «به انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی»، مرد آمریکایی را هنگام معاشقه چاقو زد

«این زن پیشنهاد کرد که به معشوقش چشم‌بند بزند، و بعد دستش را در کیفش برد، کاردی بیرون کشید و دو بار به گردن مرد ضربه زد»

نیکا نیکوبین متهم است که مرد آمریکایی را پس از کشاندن به هتل، چاقو زده است - عکس از فیسبوک

پلیس لاس وگاس زنی را که متهم ازست پس از قرار گذاشتن با مردی، او را به تلافی کشته شدن قاسم سلیمانی چاقو زده، بازداشت کرد.

به گزارش روزنامه دیلی میل چاپ لندن، پلیس ناحیه هندرسون، نیکا نیکوبین ۲۱ ساله را به اتهام اقدام به قتل در شنبه گذشته بازداشت کرد. اتهام اون این است که مردی را روی سایت زوج‌یابی «پلنتی آو فیش» به بستر خود کشانده و بعد با کارد به او حمله کرده است.

به گفته پلیس، نیکوبین و مردی که با او قرار گذاشته بود و نامش ذکر نشده، روز پنجم ماه مارس در هتل سانست استیشن لاس وگاس اتاقی اجاره کردند. در آنجا، زن ۲۱ ساله چراغ‌ها را خاموش کرد، و آن دو مشغول هماغوشی شدند.

بنا بر این گزارش، نیکوبین پیشنهاد کرد که به معشوقش چشم‌بند بزند، و بعد از این کار، دستش را در کیفش برد، کاردی بیرون کشید و دو بار به گردن مرد ضربه زد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

به گفته پلیس، مرد توانست نیکوبین را از خود دور کند و به اورژانس زنگ بزند. نیکوبین از اتاق بیرون دوید و به یکی از کارمندان هتل گفت که مردی را چاقو زده است.

این زن بعدا به پلیس گفته که «خواهان انتقام» بوده، ولی نمی‌خواسته مرد را بکشد. او گفت که می‌خواسته «انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی از سوی نیروهای آمریکایی در سال ۲۰۲۰ را بگیرد.

در گزارش پلیس آمده است: «او گفت که بی‌عدالتی زیاد است، به‌خصوص در کشتن قاسم سلیمانی.»