زنان باردار از شکم برآمده خود شرمگین نباشند

ریحانا نشان داد زنان به دلیل باردار بودن نباید محو و پژمرده شوند

شکم یک زن باردار اسباب شرمندگی نیست که پنهانش کنیم-instagram/ririgalbadd

زنان باردار از ماه‌های سوم و چهارم بارداری با مشکل بزرگی روبه‌رو می‌شوند و آن خرید لباس‌هایی است که برآمدگی شکم آن‌ها را بپوشاند. حالا ستاره‌های جوان می‌گویند مگر نمایش این شکم چه ایرادی دارد؟

ریحانا از زمانی که با شکم برهنه و برآمده از بارداری‌اش در انظار ظاهر شد، به سایر مادران آینده الهام داده است که شکم برآمده خود را نمایان کنند.

 ریحانا، خواننده مشهور باربادوسی که به سکوت و حفظ حریم‌ در مورد زندگی خصوصی خود معروف است، در ژانویه اعلام کرد که او و دوست‌پسرش A$AP Rocky در انتظار اولین فرزند خود هستند. آن‌ها تصاویری را هم به همراه این خبر خوش منتشر کردند.

در آن عکس‌ها ریحانا یک لباس صورتی روشن از مجموعه پاییز ۱۹۹۶ کارل لاگرفلد برای شنل، شلوار جین کم‌رنگ و لایه‌هایی از زنجیر جواهرنشان به تن داشت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در هفته‌های پس‌ازآن نیز ریحانا با افتخار به نمایش شکم برآمده و در حال رشد خود ادامه داده است. او از سبک‌های قبلی نمایش بارداری که توسط کارداشیان‌ها باب شده بود یا لباس‌های لَخت و گشادی که برآمدگی شکم را پنهان می‌کردند و توسط دیگر ستاره‌ها استفاده می‌شد، اجتناب کرده است.

ریحانای ۳۴ ساله واقعا به راه و روش مخصوص به خودش اصل ماجرا را نشان داد: شکم یک زن باردار اسباب شرمندگی نیست که پنهانش کنیم.

از زمان اعلام خبر بارداری، خواننده ترانه محبوب «مانند الماس بدرخش» به‌ندرت شکمش را در انظار پوشانده است. این حرکت مورد تحسین طرفداران او و طراحان مد قرار گرفته که از ریحانا به خاطر رد کردن لباس‌های بارداری معمولی تجلیل کرده‌اند و این واقعیت را که او شکم برآمده و در حال رشد خود را به‌جای پنهان کردن به عنوان یک زینت برای سبک شخصی‌اش گرامی داشته و به نمایش گذاشته را الهام‌بخش دانسته‌اند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by R I H A N N A (@ririgalbadd)

ماریان کوی، طراح مد معروف ستاره‌ها می‌گوید که سبک لباس پوشیدن ریحانا در دوران بارداری را می‌توان به بهترین شکل به‌عنوان «شیک کردن برآمدگی بارداری» توصیف کرد: «ریحانا نشان داد که لزومی ندارد زنان باردار فقط به دلیل اینکه باردار هستند محو و پژمرده شوند، بلکه می‌توانند همچنان مانند قبل از بارداری در سبک شخصی خود بدرخشند.«

 نکته کلیدی کنار گذاشتن این ایده است که باید با توجه به برآمدگی شکم و به منظور پنهان کردن آن لباس پوشید: «ما ساعت‌ها به جست‌وجوی مدل شلوار جین یا شلوار یا لباسی می‌پردازیم که مناسب برآمدگی شکم‌مان باشد. ریحانا نشان می‌دهد که لازم نیست به این موضوع اهمیتی بدهیم.»

بیشتر از مُد و زیبایی