دو نفر از مجروحان آتش‌سوزی مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه جان باختند

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران درباره حادثه آتش‌سوزی مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه جزئیاتی منتشر نکرده است

این نخستین بار نیست که در مراکز امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران آتش‌سوزی رخ می‌دهد-عکس از انصاف نیوز

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد دو تن از مجروحان حادثه آتش‌سوزی مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه جان خود را از دست داده‌اند. این آتش‌سوزی در مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه پاسداران واقع در غرب تهران، روز یکشنبه، ۴ مهر، اتفاق افتاد. روابط عمومی کل سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای بی‌آنکه به جزئیات این حادثه اشاره کند، خبر داد که آتش‌سوزی با «تلاش» آتش‌نشانان مهار شد و سه نفر از مجروحان این مرکز تحقیقاتی به بیمارستان منتقل شده‌اند.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران روز دوشنبه، ۵ مهر، در اطلاعیه دیگری که سپاه نیوز، ارگان خبری این نهاد، آن را منتشر کرد، از جان باختن دو تن از مجروحان این حادثه به نام‌های سیدمرتضی کریمی و حسین عابدی خبر داد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در این اطلاعیه آمده است: «آیین‌ تشییع و تدفین پیکر مطهر شهیدان با رعایت دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.» با این حال همچنان جزئیات بیشتری از علت یا علل وقوع حادثه منتشر نشده است. خبرگزاری‌های تسنیم و فارس نیز که به سپاه پاسداران نزدیک‌اند، در خبرهای مربوط به حادثه آتش‌سوزی مرکز تحقیقات خودکفایی سپاه و جان باختن دو نفر از مجروحان این حادثه، تنها به انتشار اطلاعیه‌های روابط عمومی سپاه پاسداران اکتفا کرده‌اند.

این نخستین بار نیست که در مراکز امنیتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران آتش‌سوزی رخ می‌دهد. در اغلب موارد، جمهوری اسلامی ایران اسرائیل را به دست داشتن در این حوادث متهم می‌کند.