ساعت اپل با ظاهری کاملا جدید از راه رسید

اپل این ساعت را نمونه «بهسازی‌شده» توصیف کرد و لبه‌هایش هنوز قوس دارند

این ساعت جدید تا «ماه‌های آتی در پاییز» برای فروش عرضه نخواهد شد - tomwarren twitter

شرکت اپل از ساعت اپل سری ۷ با طراحی کاملا جدید رونمایی کرد.

اما این ساعت جدید تا «ماه‌های آتی در پاییز» برای فروش عرضه نخواهد شد، احتمالا به‌دلیل مشکلاتی که گفته می‌شود برای تولید تعداد کافی پیش آمده بود.

صفحه این ساعت اکنون بسیار بزرگ‌تر و حاشیه‌های صفحه نمایش ۴۰ درصد باریک‌تر است. بنا بر اعلام اپل، خود صفحه نمایش نیز بهبود پیدا کرده است و در فضای بسته و داخل خانه، روشن‌تر می‌شود.  

از این صفحه نمایش استفاده نرم‌افزاری هم می‌شود، از جمله اینکه ساعت اپل برای اولین بار صفحه کلید دارد و پس‌زمینه‌های ساعت جدید به‌طور خاص برای صفحه نمایش جدید طراحی شده‌اند.

برخی شایعه‌ها حاکی از آن بود که اپل ساعتش را با لبه‌های کاملا صاف به‌کل از نو طراحی می‌کند. اما اپل این ساعت را نمونه «بهسازی‌شده» توصیف کرد و لبه‌هایش هنوز قوس دارند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

اپل همچنین اعلام کرد این ساعت را بادوام‌تر ساخته است. ساعت را نمایش دادند که هنگام دوچرخه‌سواری می‌افتدــ که علاوه بر این، نشان می‌دهد نرم‌افزار این ساعت گزینه‌هایی دارد برای هنگامی که افراد سوار دوچرخه‌اند، از جمله پشتیبانی از دوچرخه‌های برقی.

به گفته اپل، شارژ ساعت نیز بهبود چشمگیری پیدا کرده است: می‌تواند با فقط هشت دقیقه شارژ تا هشت ساعت روند خواب و بیداری را رصد کند. این مسئله در سال‌های اخیر مورد توجه بود، زیرا اپل راه‌های جدیدی برای رصد و نظارت بر خواب معرفی کرده بود بدون ارائه گزینه‌ای برای شارژ هم‌زمان.

این ساعت در مجموعه‌ای کامل از مدل‌های گوناگون در دسترس خواهد بود: آلومینیوم، استیل و تیتانیوم و در رنگ‌های متفاوت.

اپل بندهای جدیدی نیز عرضه کرده است. به گفته اپل، بندهای فعلی سایر ساعت‌های اپل نیز با سری ۷ متناسب‌اند.  

© The Independent

بیشتر از تکنولوژی