جنیفر لوپز هرگز حالش به این خوبی نبوده است

جنیفر لوپز و بن افلک بعد از سال‌ها رابطه عاشقانه‌شان را از سر گرفتند

حال که این دو بار دیگر یکدیگر را یافته‌اند، «سال ۲۰۰۲ برگشته است»-shutterstock

با ادامه پیوند دوباره بین جنیفر لوپز و بن افلک، لوپز می‌گوید «هرگز (حالش) تا این حد خوب» نبوده است. 

این دو که در دهه ۲۰۰۰ یکی از خبرسازترین زوج‌های هالیوود محسوب می‌شدند، ماه گذشته پس از آنکه تصویر بوسه‌شان هنگام تعطیلات در «مالیبو» منتشر شد، «تایید» کردند که بار دیگر رابطه خود را از سر گرفته‌اند.  

خبر پیوند دوباره آن‌ها طرفدارانشان را سخت به هیجان آورد. بسیاری از آن‌ها به شوخی گفتند که حال که این دو بار دیگر یکدیگر را یافته‌اند، «سال ۲۰۰۲ برگشته است».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

لتس گِت لاود، خواننده، روز دوشنبه (۵ ژوئیه) در برنامه «اَپل میوزیک» در اشاره ضمنی به رابطه‌اش با افلک به زِین لوُ، مجری برنامه، گفت که «سخت احساس خوشحالی» می‌کند. در همان روز تصاویر این دو بازو در بازوی یکدیگر در حال قدم زدن در «هَمتونز» منتشر شد.

لوپز گفت: «می‌دانم که مردم همیشه می‌پرسند "حالت خوب است؟"، "چه خبر؟"، "خوبی؟". نکته همین‌جاست. هرگز حالم به این خوبی نبوده است.»

لوپز در ادامه گفت: «می‌خواهم کسانی که مرا دوست دارند ـ چون من بسیار دوستشان دارم ـ بدانند که من حقیقتا به نقطه‌ای در زندگی‌ام رسیده‌ام که از تجرد بسیار راضی هستم. فکر می‌کنم وقتی به این مرحله می‌رسید اتفاقات فوق‌العاده‌ای برایتان پیش می‌آید که هرگز تصور نمی‌کردید بار دیگر در زندگیتان تکرار شوند. من در این نقطه هستم.»

هرچند لوپز از گفتن نام افلک خودداری کرد اما گفت از بابت تمام «محبت‌ها» و «آرزوهای خوب» از طرف هوادارانش سپاسگزار است. 

و افزود: «می‌خواهم همه بدانند که این بهترین اوقات (برای من) است. این بهترین روزهای زندگی من است.»

لوپز تنها چند ماه پیش از پیوند دوباره با افلک، نامزدی‌اش را با الکس رودریگز، بهم زد و افلک هم به تازگی از آنا دو آرماس، دوست دخترش، جدا شد.

© The Independent

بیشتر از زندگی