جنیفر لوپز و بن افلک رابطه عاشقانه قدیمی را از سر گرفتند

«در آنجا یک عشق واقعی وجود داشت»

فقط در فاصله چند ماه کوتاه، زوج رویایی بنیفر تمام شد-Getty Images via AFP

جشن تولد پنجاه‌سالگی خواهر جنیفر لوپز می‌توانست یک مهمانی جمع‌وجور خانوادگی باشد اما مهمان ویژه‌ای داشت که باعث شد چشم‌ها به سمت این رستوران بچرخد.

این مهمانی شام، پایانی بود بر حدس و گمان‌ها درباره ازسرگیری رابطه عاشقانه جنیفر لوپز و بن افلک.  در جریان این مهمانی تصاویری از بوسیدن این در توسط پاپاراتزی ها شکار شد. 

اما دلیل این همه هیجان چه بود؟  این دو برخلاف زوجهایی چون برد پیت و آنجلینا جولی، رابطه طولانی مدتی نداشتند. یه داستان عاشقانه کوتاه که به سرعت تمام شد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

۲۰۰۲: آغاز عشق

جنیفر لوپز، ستاره پاپ و بن افلک، پسر پول‌ساز هالیوود، درحالی‌که لوپز با شوهر دوم خود، کریس جاد زندگی می‌کرد، در صحنه فیلم‌برداری جیگلی (Gigli) همدیگر را دیدند.

بعدها در همان سال جنیفر لوپز و بن افلک در یک جشن تولد غافلگیرانه در حال بوسیدن و آغوش گرفتن دیده شدند.

کمی بعدتر، لوپز، پس از یک ماه جدایی خواستار طلاق از همسر دوم خود شد.

نوامبر ۲۰۰۲: تولد «بنیفر»

بن افلک، با یک حلقه الماس صورتی ۶٫۱ قیراطی از جنیفر خواستگاری کرد. حلقه‌ای خیره‌کننده که توقع‌ها را درباره اینکه چه عروسی باشکوهی در راه است را بالا برد.

سپتامبر ۲۰۰۳: این دو عروسی خود را لغو کردند

درست چند روز قبل از مراسم، آن‌ها عروسی خود را عقب انداختند. در پاسخ به هواداران و دوستانی که شوکه شده بودند، این زوج بیانیه کوتاهی منتشر کردند: «به دلیل توجه بیش‌ازحد رسانه‌ها به عروسی، تصمیم گرفتیم تاریخ را به تعویق بیندازیم.»

اما گویا مشکل بیش از این بود؛ و یک جای کار واقعاً می‌لنگید. فقط در فاصله چند ماه کوتاه، زوج رویایی بنیفر تمام شد.

جی لو و بن درمورد دلایل جدا شدن سکوت کردند و فقط در هنگام جدایی خواستار حفظ حریم خصوصی شدند.

چند سال بعد، در سال ۲۰۰۸، بن در مورد جدایی در یک برنامه گفت: «من فکر می‌کنم که من و جن از این‌که این‌قدر عاشق یکدیگر شدیم اشتباه کردیم.»

در سال ۲۰۱۶، هم جنیفر گفت که او فکر می‌کند توجه دیوانه‌وار رسانه‌ها بر روابط او و بن تأثیر گذاشت. وی همچنین اعتراف کرد که «در آنجا یک عشق واقعی وجود داشت.»

۱۳ مه ۲۰۲۱: دوباره بنیفر!

در ماه مه شایعات مربوط به بنیفر به گوش رسید. پس از جدایی جنیفر از الکس رودریگز، به دلیل خیانت، دوباره شروع به معاشرت با بن کرد.

درحالی‌که رودریگز هنوز انتظار داشت خیانتش بخشیده شود و حتی روی میز جای خالی جنیفر و بچه‌هایش بشقاب خالی گذاشته بود، جنیفر، با بن به تعطیلات رفت.

پس از تعطیلات این دو با هم در مونتانا، همه‌چیز جدی‌تر به نظر می‌رسید.

حالا این دو باتجربه‌های بیشتر، بهتر می‌توانند رابطه خود را مدیریت کنند، همین‌طور به نظر می‌رسد این بار کنترل پوشش رسانه‌ای رابطه‌شان را هم در دست گرفته باشند.

بیشتر از زندگی