مایکل داگلاس: در مراسم فارغ‌التحصیلی دخترم فکر کردند پدربزرگش هستم

این بازیگر ۷۶ ساله با کاترین زیتا-جونز ازدواج کرده و دخترش کریز به‌تازگی دوره دبیرستان را تمام کرده است

مایکل داگلاس و دخترش کریز- Mike Windle/Getty Images/AFP

مایکل داگلاس می‌گوید در مراسم فارغ‌التحصیلی دختر ۱۸ ساله‌اش، بعضی‌ها فکر کرده بودند او پدربزرگ دخترش است.

این بازیگر ۷۶ ساله که با کاترین زیتا-جونز، بازیگر آمریکایی، ازدواج کرده است، در برنامه کلی کلارکسون گفت که دخترش کریز به‌تازگی از دبیرستان فارغ‌التحصیل شده است. او افزود که در مراسم فارغ‌التحصیلی همراه با والدین دیگر دانش‌آموزان، یک لحظه غافلگیرکننده رخ داده که جو موجود را دگرگون کرده است.

داگلاس به کلارکسون گفت:‌ «فوق‌العاده بود. به دخترم افتخار می‌کنم، اما باید این را بگویم که وقتی از در بیرون می‌روید و والدین دیگر به شما تبریک می‌گویند و می‌افزایند که حتما به نوه‌تان افتخار می‌کنید، موقعیت کمی دشوار می‌شود.»

این توضیح داگلاس کلی کلارکسون را به خند‌ه واداشت. داگلاس افزود: «در جواب گفتم نمی‌دانم رفیق. خیلی ممنون. موضوع را شخصی برداشت نمی‌کنم، آن‌ها فقط لطف داشتند.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

داگلاس گفت که به‌دلیل همه‌گیری ویروس کرونا او و خانواده‌اش مراسم فارغ‌التحصیلی دخترشان کری را به‌شکل مجازی تماشا کرده‌اند.

مایکل داگلاس همچنین گفت که او و زیتا-جونز از این که در خانه تنها مانده‌اند، کمی مضطرب شده‌اند؛ چرا که دیلن، پسر ۲۰ ساله‌ آن‌ها، نیز کمی پیش‌تر از خانه والدینش رفته است. او گفت: «ترسناک است. واقعا ترسناک است. ما مدام به هم نگاه می‌کنیم و می‌گوییم خب عزيزم، فقط من و تو مانده‌ایم.»

داگلاس و زیتا-جونز سال ۲۰۰۰ ازدواج کردند. آن‌ها دو سال قبل از ازدواج، در یک جشنواره سینمایی در فرانسه ملاقات کرده بودند.

در سال ۲۰۱۸، کریز گفته بود در کودکی آن‌قدر از مسئله شهرت والدینش دور نگه داشته شده بود که فکر می‌کرد کار پدرش پختن کیک است، نه بازیگری.

© The Independent

بیشتر از زندگی