درخواست خواننده مشهور: رهایی از سرپرستی پدر

پدر بریتنی اسپیرز به حکم دادگاه هنوز بر امور مالی او نظارت دارد

بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی موسیقی پاپ- Mike Windle/Getty Images for iHeartMedia/AFP

به گفته وکیل بریتنی اسپیرز، وی برای برگزاری یک جلسه استماع که خود شخصا در آن حضور یابد، به دادگاه منطقه لس‌آنجلس درخواست ارائه داده است.

در جلسه استماع روز سه شنبه (۲۷ آوریل) درباره کفالت قانونی اسپیرز، پاپ ساموئل اینگهام سوم، وکیل دادگستری، که دادگاه او را به وکالت خانم اسپیرز منصوب کرده، گفته است که اسپیرز مایل است که برای دادرسی، جلسه‌ای «فوری» برگزار شود.

آقای اینگهام به قاضی برندا پنی گفت: «فرد تحت کفالت خواسته است که من از دادگاه، برای بررسی وضعیت کفالت جلسه‌ای را درخواست کنم تا او مستقیما در آن حاضر شود.»

گرچه آقای اینگهام جزئیات درخواستی را که خانم اسپیرز قصد طرح آن را دارد، اعلام نکرد، اما گفت که جلسه دادرسی به «وضعیت کفالت» مربوط خواهد بود.

قاضی پنی، تاریخ ۲۳ ژوئن را تعیین کرده است تا اسپیرز شخصا در دادگاه حضور یابد. در سال‌های اخیر، این اولین بار است که اسپیرز در برابر دادگاه حاضر می‌شود.

بررسی سایر موارد مربوط به پرونده کفالت خانم اسپیرز، از ۱۴ ژوئیه ادامه خواهد یافت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

قاضی همچنین با صدور حکمی، با غیرعمومی کردن اسناد مربوط به کفالت موقت جودی مونتگومری که قرار است در ماه سپتامبر جانشین جیمی، پدر اسپیرز شود، موافقت کرد.

پس از مشخص شدن جلسه دادگاه، هشتگ FreeBritney به سرعت در رسانه‌های اجتماعی محبوب شد. طرفداران این خواننده، از این که او فرصت دفاع از خود را خواهد یافت، ابراز شادمانی کردند. در همین حال، آسوشیتدپرس تصاویری از فعالان FreeBritney را که برای مطالبه آزادی این خواننده از قید کفالت جلوی دادگاه تجمع کرده بودند، منتشر کرد.

از سال ۲۰۰۸، کلیه امور زندگی خانم اسپیرز، به دستور دادگاه، تحت کفالت و قیمومت پدرش بوده و به وی اجازه داده شده است تا بر امور مالی و همچنین زندگی شخصی دخترش نظارت کند.

گرچه او به دلیل وضعیت سلامتی خود، دیگر به زندگی شخصی دخترش کاری ندارد اما همچنان بر امور مالی او نظارت می‌کند. خانم اسپیرز از دادگاه خواسته است تا او را از قید کفالت پدرش آزاد کند.

نبرد بین بریتنی و اعضای خانواده‌اش بر سر کفالت، اخیرا موضوع مستند «پاپوش برای بریتنی اسپیرز» (Framing Britney Spears) بوده است.

© The Independent

بیشتر از زندگی