کیم کارداشیان در دادخواست طلاق از کانیه وست چه گفت؟

زوج جنجالی بر سر تقیسم دارایی‌های خود «به توافق دوستانه رسیده‌اند»

کیم کارداشیان و کانیه وست- Mike Coppola/Getty Images/AFP

کیم کارداشیان بعد از ۷ سال ازدواج، به «تفاوت‌های آشتی ناپذیر» به عنوان دلیل طلاق خود از کانیه وست، خواننده رپ، اشاره کرد.

نشریه «ایونینگ استاندارد» گزارش کرد که کیم کارداشیان دادخواست طلاق خود را در دادگاهی در لس‌آنجلس تحویل داده است و همچنین تایید کرد که در آن درخواست حضانت مشترک چهار فرزندشان، نورت، سینت، شیکاگو و سالم، را ارائه داده است.

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی درباره وضعیت رابطه یکی از مشهورترین زوج‌های جهان، کیم کارداشیان در اوایل ماه فوریه دادخواست طلاق داد. او لارا واسر را به وکالت خود گرفته است که وکیلی معروف در پرونده‌های جدایی‌های افراد مشهور است.

رسانه تی‌ام‌زی در ماه جاری میلادی گزارش کرد که خانم کارداشیان ۴۰ ساله، و آقای وست ۴۳ ساله، همینک نیز بر سر ملک و املاک خود به توافق رسیده‌اند و از منابعی نقل قول کرد که طلاق این زوج را «دوستانه» توصیف کردند.

خانم کارداشیان رابطه عاشقانه خود با آقای وست را در سال ۲۰۱۲ شروع کرد، در حالی که در آن زمان هنوز از نظر قانونی همسر کریس هامفریز، بازیکن حرفه‌ای بسکتبال بود. او دو سال بعد با آقای وست در مراسمی مجلل در شهر فلورانس ایتالیا ازدواج کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

رابطه آنها همواره خبرساز بود، اما گمانه‌زنی درباره وضعیت ازدواج آن‌ها سال گذشته، وقتی آقای وست نیت خود را برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام کرد، به اوج رسید.

در یکی از کارزارهای اولیه انتخاباتی در ایالت کارولینای جنوبی، وقتی آقای وست در یک سخنرانی احساسی غرق در اشک به مخاطبان گفت که او و خانم کارداشیان به سقط کردن کودک اول‌شان فکر کرده بودند، باعث نگرانی افکار عمومی شد.

اندکی بعد از آن رخداد، او زنجیره‌ای توییت منتشر کرد و در آن‌ها همسرش را متهم کرد که می‌خواهد او را به دست پزشکان «زندانی» کند و برملا ساخت که پیشتر هم به دنبال طلاق بوده است. در عین حال، خانم کارداشیان همچنان از او دفاع کرد و به مبارزه‌اش با بیماری اختلال دوقطبی اشاره می‌کرد. آقای وست بعدتر علنا از خانم کارداشیان پوزش خواست.

فصل بیستم و آخر «پابه‌پای خانواده کارداشیان»، مجموعه‌ای تلویزیونی که موجب شهرت گسترده کیم کارداشیان بین عموم مردم شد، قرار است از ماه آینده پخش شود. هنوز معلوم نیست که جزئیات بیشتری از این جدایی در فصل آخر این مجموعه دیده شود یا خیر.

© The Independent

بیشتر از زندگی