واکنش هواداران به چالش جنیفر لوپز؛ «بس کن، در خلوت خودت پولدار باش!»

جنیفر لوپز به همراه لیدی گاگا و بروس اسپرینگستین یکی از ترانه‌خوان‌های اصلی در مراسم تحلیف جو بایدن بود

جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر آمریکایی - Gary Hershorn / POOL / AFP

هواداران جنیفر لوپز منظور او را از برگزاری چالش مجازی‌اش متوجه نشدند و با گذاشتن نام «از همه‌جا بی‌خبر» این چالش او را مسخره کردند. 

این خواننده و بازیگر به مناسبت بیستمین سالگرد ساخت تک‌ترانه «عشق خرجی ندارد» یکی از صحنه‌های به یاد ماندنی نماهنگ این ترانه را در توییتر بازسازی کرد. در این ویدیو او در ساحل ایستاده است و جواهر، عینک آفتابی و لباس گرانقیمتش را یکی پس از دیگری به هوا می‌اندازد و دوربین را حرکت می‌دهد. 

لوپز زیر این ویدیو نوشت: «چالش #عشق_خرجی_ندارد از الآن شروع می‌شود! بی‌صبرانه منتظرم ویدیوهای شما را ببینم.»

 

متأسفانه بسیاری از هواداران لوپز نفهمیدند باید چکار بکنند و چطور ویدیویی بسازند. 

یکی پرسیده است: «ما در میانه همه‌گیری کرونا هستیم، هنوز بسته حمایتی دوم خود را نگرفته‌ایم، بعد تو می‌خواهی برویم بیرون و دار و ندارمان را پرت کنیم وسط ماسه‌ها؟!» 

یکی دیگر نوشت: «جنیفر لوپز جان، انتظار داری برویم وسایل گران‌قیمت‌مان را در ساحل دور بیندازیم؟ بعد چالش اصلی این است که برویم پیدایشان کنیم چون دیگر قدرت خریدنشان را نداریم؟ راه و روشش را هم بگو!» 

یکی دیگر از هواداران پرسید: «الآن این کجایش چالش است؟» دیگرانی هم گفته‌اند اساساً لوپز کار خوبی نکرده که آن صحنه را در این دوران همه‌گیری بازسازی کرده است. 

یکی نوشت: «خانم محترم انگار از همه جا بی‌خبرید. هیچ‌کس وسعش نمی‌رسد وسایلش را در ساحل بیندازد و برود. ما گرفتار همه‌گیری هستیم.» توییتر شنل، ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

بس کن لطفاً! در خلوت خودت پولدار باش و دست از سر ما آدم معمولی‌ها بردار!  توییتر ژاکلین کریستینا، ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱

من سعی می‌کنم بفهمم آن ساحل کجاست که بروم آن جواهرات را پیدا کنم و بردارم. 

#عشق_خرجی_ندارد_اما_خوراک_و_مسکن_چرا. توییتر کندی، ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱

۲۰ ساعت گذشته و هیچ‌کس تن به این چالش نداده است. توییتر داشان، ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱

یکی دیگر نوشت: «بس کن لطفاً! در خلوت خودت پولدار باش و دست از سر ما آدم معمولی‌ها بردار!» 

یکی دیگر هم نوشت: «من فقط اجازه دارم برای ورزش یک ساعت از خانه بیرون بروم، بعد تو می‌خواهی بروم دار و ندارم را بیندازم در ساحل؟» 

«عشق خرجی ندارد» تک‌ترانه‌ای بود که لوپز پیش از آلبوم دومش روانه بازار کرد. او نام این آلبوم را از روی نامی که برای خودش ساخت «جی‌لو» گذاشت. 

هفته پیش لوپز به همراه لیدی گاگا و بروس اسپرینگستین یکی از ترانه‌خوان‌های اصلی در مراسم تحلیف جو بایدن بود. او آمیزه‌ای از ترانه وودی گوتری با عنوان «این وطن وطن توست» و ترانه معروف سال ۲۰۰۰ خود با عنوان «بیایید فریاد بزنیم» را اجرا کرد.

© The Independent

بیشتر از موسیقی