ترامپ: آمریکایی‌ها عاشق تشخص و ظرافت همسرم هستند

ملانیا ترامپ نقش فعال‌تری در کارزار انتخاباتی همسرش ایفا خواهد کرد

به دنبال سخنرانی ملانیا ترامپ در کنوانسیون حزب جمهوری‌خواه در هفته گذشته، دونالد ترامپ او را فردی توصیف کرده که آمریکایی‌ها «عاشقش» هستند. 

دونالد ترامپ در تازه‌ترین مصاحبه‌اش با لورا اینگرَم، مجری شبکه فاکس نیوز که روز سه‌شنبه پخش شد به انتقاداتی اشاره کرد که از لهجه انگلیسی بانوی اول آمریکا که زاده اسلوانی است، شده است. 

از رئیس جمهور در مورد رای‌دهندگان زن سؤال شد که او در جلب حمایت آن‌ها با دشواری‌هایی روبه‌رو بوده است. دونالد ترامپ گفت آمریکایی‌ها «دوستش دارند، عاشق سلیقه، تشخص و ظرافت او هستند». 

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او در ادامه گفت: «فکر می‌کنم سخنرانی‌اش فوق العاده بود و باید متوجه باشید که انگلیسی زبان اول او نیست.» 

پیش از این مصاحبه، کاربران شبکه‌های اجتماعی از جمله بت میدلر، بازیگر سینما، سخنرانی ملانیا ترامپ را در کنوانسیون حزب جمهوری‌خواه به تمسخر گرفته بودند. 

آقای ترامپ گت: «فکرش را بکنید، نه فکرش را بکنید، چند نفر می‌آیند وجهان را خطاب قرار می‌دهند. او فوق‌العاده بود.» آقای ترامپ همچنین تایید کرد که همسرش در مبارزات انتخاباتی شرکت فعال‌تری خواهد داشت. 

او افزود: «او بیشتر (در مبارزات انتخاباتی) شرکت خواهد کرد. او می‌خواهد این یک پیروزی باشد.» 

خانم ترامپ در سخنرانی هفته گذشته‌اش در کنوانسیون حزب جمهوری‌خواه خانواده‌های آمریکایی را خطاب قرار داد و گفت در همه‌گیری کرونا تنها نیستند.  

با وجود این، جبهه مخالف دستگاه رهبری ترامپ در فضای مجازی نطق خانم ترامپ را تخطئه کردند.  

بت میدلر که بعدا از اظهاراتش عذرخواهی کرد در توییتی نوشت: «نمی‌تواند انگلیسی حرف بزند.» 

او همچنین بانوی اول آمریکا را «یک خارجی غیرقانونی» خوانده بود. 

بت میدلر بعدا اذعان داشت که تمسخرهمسر رئیس جمهور «اشتباه» بوده است. خانم ترامپ ضمن سخنرانی‌اش گفت پس از گذراندن سال‌های کودکی‌اش در اسلووانی کسب شهروندی آمریکا «غرورآمیز‌ترین  لحظه زندگی‌اش بود».

© The Independent

بیشتر از جهان