لیونل مسی به بارسلونا باز نخواهد گشت

آخرین خبرها از نقل و انتقالات دنیای فوتبال

لیونل مسی بازیکن شماره ۱۰ تیم بارسلونا-Josep LAGO / AFP

بعد از آخرین اخبار زنده نقل و انتقالات تابستانی، عدم قطعیت درباره آینده لیونل مسی هنوز ادامه دارد و این بازیکن در بازگشت روز دوشنبه بارسلونا به زمین تمرین حاضر نخواهد بود و می‌کوشد تا انتقال خود به منچستر سیتی را نهایی کند. درخواست مسی برای ملاقات با جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه، برای دستیابی به خروج دوستانه از تیم، توسط این باشگاه رد شده است. این امر باعث شد که این بازیکن ۳۳ ساله نتیجه بگیرد که باید به زور این باشگاه را ترک کند.

منچستر یونایتد هم به دنبال جذب دونی فن دبیک، هافبک میانی آژاکس است، اما این بازیکن ۲۳ ساله تصمیم نهایی خود را هنوز اتخاذ نکرده است، زیرا به امید دریافت پیشنهادی از جانب بارسلونا است. تاتنهام نیز در میان تیم‌هایی است که ظاهرا به جذب این بازیکن هلندی علاقه‌مند است. اینسلی مایتلند نایلز، هافبک میانی آرسنال نیز که در بازی روز شنبه در ورزشگاه کامیونیتی شیلد به بهترین بازیکن زمین تبدیل شد، ظاهرا خواستار ماندن در باشگاه خود است و گرچه تیم ولوز هنوز مایل به جذب او است، اما نیوکاسل پیشنهاد ۲۵ میلیون پوندی برای جذب او را به تعویق انداخته است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

اورتون نیز قرار است زنجیره‌ای از قراردادهای جدید را امضا کند و قراردادی ۲۵ میلیون دلاری را برای جذب الن،هافبک میانی ناپولی، نهایی کرده است. دریافت بازیکنی قرضی از رئال مادرید، یعنی جیمز رودریگوئز، نیز قرار است در روزهای آینده تایید شود. تیم اورتون همچنین با سرخیو رومرو، دروازه‌بان منچستریونایتد تماس گرفته است که پس از بازگشت دین هندرسون به اولدترافورد، از بازیکنان تکمیلی به حساب می‌آید. آرسنال هم قرار است در هفته جاری به گونه‌ای مضاعف تقویت شود، چرا که کاپیتان پیر امریک اوبامیانگ قرار است قرارداد خود را تمدید کند و گابریل ماگالاس، مدافع لیل، نیز قرار است به این تیم بپیوندد. ادامه اخبار را دراینجا دنبال کنید.

© The Independent

بیشتر از ورزش