«فرشتگان چارلی» با صدای آریانا گرانده، لانا دل‌ری و مایلی سایرس

کریستِن استیوارت، نایومی اسکات و اِلا بالینسکا در این فیلم بازی می‌کنند

فیلم پیشین «فرشتگان چارلی» با شرکت کامرون دیاز، درو بریمور و لوسی لو روی پرده رفته بود- AFP

آریانا گرانده، لانا دل ری و مایلی سایرس، یک کلیپ تبلیغاتی از موزیک متن فیلم درحال بازسازی «فرشتگان چارلی» را منتشر کرده‌اند که به گفته آن‌ها، با همکاری مشترک‌شان تهیه شده است.

شب گذشته، این سه نفر که همکاری‌شان کم‌سابقه است، در شبکه‌های اجتماعی گفتند که در ساختن موزیک متن آن فیلم شراکت داشته‌اند. نخست، سایرس، بی‌آن‌که به نام فیلم و همکارانش اشاره کند، در توئیتی با حروف درشت نوشت:«داریم می آییم»، و سپس گرانده و دل ری نیز به او پیوستند و همان کلیپ ویدیویی را در اینستاگرام‌های خود منتشر کردند. در آن کیلپ، انیمیشن لوگوی جدید «فرشتگان چارلی» به‌چشم می‌خورد و در همان حال، نوایی شبیه به موسیقی سیرک‌ها به‌گوش می‌رسد. در زیر آن هم عبارت «در حال بارگذاری....» دیده می‌شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WE ARE COMING! @charliesangels @arianagrande @lanadelrey

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

همکاری میان این سه نفر، پا جای پای فیلم پیشین «فرشتگان چارلی» با شرکت کامرون دیاز، درو بریمور و لوسی لو می‌‌گذارد که موسیقی متن آن را گروه «دستینی‌ز چایلد» ساخته بود. آن ترانه که «زنان مستقل - قسمت اول» نام داشت، به موفقیتی جهانی دست یافت و در صدر جدول موزیک پاپ بریتانیا، آمریکا و برزیل قرار گرفت.

در فیلم بازسازی شده «فرشتگان چارلی» که توسط الیزابت بَنکس، بازیگر و فیلمساز، کارگردانی شده است، کریستِن استیوارت، نایومی اسکات، بازیگر فیلم علاء‌الدین، و اِلا بالینسکا شرکت دارند. این فیلم روز بیست ونهم ماه نوامبر اکران خواهد شد.

در اوایل سال جاری، استیوارت در مصاحبه‌ای با نشریه «ورایتی» با اشاره به نگرانی‌اش نسبت به خشک و جدی بودن فیلم، گفت:«در یک مرحله، فکر می‌کنم گفتیم نکند زیادی واقع‌بینانه و معقول شده باشد، و بعد همه گفتند، با این حساب هنوز هم  سرگرم کننده است؟ و من گفتم، پس چی؟ بی‌خیال رفقا، «فرشته‌های چارلی» است دیگر!. این فیلم خنده‌دار و عجیب و غریب است... امیدوارم مردم از تماشای آن لذت ببرند».

© The Independent

بیشتر از فرهنگ و هنر