جنیفر لوپز و بن افلک برای دومین بار از هم جدا می‌شوند؟

به گفته منابع آگاه، اگرچه آن‌ها دو دهه صبر کردند تا دوباره به هم برسند، این رابطه باز هم دوام نیافت

جنیفر لوپز و بن افلک ــ AFP

شایعه طلاق و جدایی جنیفر لوپز و بن افلک یک بار دیگر سر زبان‌ها افتاده است و این دو که ۱۸ سال پیش نامزدی پرسروصدایشان را به پایان رسانده بودند، یک بار دیگر زیر ذره‌بین رسانه‌هایی قرار گرفتند که مدعی‌اند شواهدی در دست دارند که نشان می‌دهد این زوج جدا از هم زندگی می‌کنند و در آستانه طلاق‌اند.

به گزارش نشریه «کات» (The Cut)، بازار شایعات از روز چهارشنبه ۱۵ مه داغ شد؛ زمانی که نشریه «این‌تاچ» (In Touch) به نقل از یک منبع نزدیک نوشت که رابطه این زوج تمام شده است. به گفته این منبع آگاه، اگرچه آن‌ها دو دهه صبر کردند تا دوباره به هم برسند، این رابطه باز هم دوام نیافت و بن افلک خانه مشترک بزرگشان را ترک کرده است تا بر «کار و فرزندانش» متمرکز شود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

جنیفر لوپز و بن افلک مدتی است که با هم دیده نشده‌اند و این درستی نظریه جدایی را برای نشریه «دیلی میل» محتمل و پذیرفتنی می‌کند. به گزارش این روزنامه، این دو آخرین بار هفت هفته پیش، در ماه مارس، در رستورانی در نیویورک با هم دیده شدند. اما چند هفته پس از آن، بن افلک به‌تنهایی در برنامه تام بریدی در نتفلکیس حاضر شد و یک شب بعد هم جنیفر لوپز در شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن بدون او شرکت کرد.

در همین حال نشریه «تی‌ام‌زد» ادعا می‌کند که افلک اکنون در خانه‌ای در برنت‌وود زندگی می‌کند؛ جایی نزدیک محل اقامت همسر سابقش، جنیفر گارنر.

با این حال، «صفحه شش» (Page Six) تصاویری از افلک را در محدوده برنت‌وود لس‌آنجلس منتشر کرد که در آن، همچنان حلقه ازدواج در انگشتش دیده می‌شود.

جنیفر لوپز و بن افلک اولین بار در سال ۲۰۰۲ وارد رابطه شدند و اواخر همان سال با هم نامزد کردند اما این نامزدی کمتر از یک سال دوام آورد و آن‌ها در سپتامبر ۲۰۰۳  جدا شدند. سال‌ها در ماه مه ۲۰۲۱، پس از اینکه جنیفر لوپز بعد از دو سال نامزدی، از الکس رودریگز جدا شد، شایعاتی مبنی بر معاشرت دوباره او با افلک منتشر شد. این زوج در آوریل ۲۰۲۲ نامزد شدند و در اوت همان سال طی جشنی مجلل ازدواج کردند.

بیشتر از زندگی