واکنش زندایا به پنج خانه مد بزرگ که به او لباس ندادند چه بود؟

پنج نام بزرگ در دنیای مد زندایا را آن‌قدر در مرکز توجه نمی‌دیدند که لباس‌هایشان را برایش بفرستند

تصاویر ترکیبی از زندایا روی فرش قرمز رویدادهای متفاوت‌ــ  AFP

لاو روچ، طراح سبک لباس زندایا، نام خانه‌‌مد‌های درجه یکی را که از لباس دادن به او برای فرش قرمز امتناع کردند، فاش کرد؛ نام‌های بزرگی که در میان آن‌ها دیور و گوچی نیز دیده می‌شود.

روچ تاکید کرد: «اگر نه بگویید، این برای همیشه خواهد بود!»

کمتر پیش می‌آید که ستاره‌های سینما یا چهره‌های مشهور لباس‌هایی را که با آن روی فرش قرمز‌ها حاضر می‌شوند بخرند و روال معمول این است که طراح سبک شخصی آن‌ها از میان مارک‌هایی که برای همکاری با آن فرد آماده‌اند، لباس‌، جواهرات و کیف و کفش او را انتخاب می‌کند. برای خانه‌‌مد‌ها رویدادهایی مانند حضور ستاره‌ها بر فرش قرمز یک فرصت تبلیغاتی به شمار می‌رود و بنابراین بسته به توجهی که آن فرد ممکن است به خود جلب کند، او را در فهرستشان می‌گنجانند؛ فهرستی که حالا مشخص‌ شده تا مدت‌ها نامی از زندایا در آن نبوده است و پنج نام بزرگ دنیای مد زندایا را آن‌چنان در مرکز توجه نمی‌دیدند که لباس‌هایشان را برایش بفرستند.

به گزارش ورایتی، روچ در پادکست «طبقه اتاق برش» (The Cutting Room Floor) فاش کرد که زندایا هنوز هم از لباس‌های پنج خانه مدی که اوایل کارش از دادن پیشنهاد لباس به او امتناع کرده‌ بودند، استفاده نکرده است.

روچ گفت: «من نام هر پنج تا را نوشتم: سن لورن، شانل، گوچی، والنتینو و دیور. آن‌ها می‌گفتند باشد برای سال بعد. او الان خیلی بی‌تجربه است و در برنامه ما نیست. من هنوز آن رسیدها را دارم. او تا زمانی که روی [جلد] ووگ آمریکا [در سال ۲۰۱۷] رفت، هیچ‌یک از آن مارک‌ها را نپوشیده بود و هنوز هم نپوشیده است.»

روچ که از ۱۴ سالگی به این ستاره «چلنجرز» و «تلماسه» مشاوره داده، تصریح کرد که زندایا در عکس‌های تبلیغاتی مجلات از طرح‌های «پنج بزرگ» استفاده کرده، اما هرگز به انتخاب خود در انظار عمومی یا هنگام حضور در فرش قرمز از این خانه‌مدها لباسی نپوشیده است: «او هرگز روی فرش [قرمز] دیور نپوشیده است. او هنوز روی فرش قرمز شانل نپوشیده است. او هنوز گوچی را روی فرش قرمز نپوشیده است... هیچ جلسه مطبوعاتی... هیچ حضوری... هرگز. هرگز. اولین باری که او در ملاعام والنتینو پوشید، زمانی بود که با آن‌ها قرارداد داشت.»

لاو روچ و زندایا تا اینجا روی حرفشان که اگر به ما نه بگویید این جوابی برای همیشه خواهد بود، ایستاده‌اند.

بیشتر از مُد و زیبایی