ویکتوریا بکام در ۵۰ سالگی؛ خاطره‌انگیزترین لحظات مد ستاره «اسپایس گرلز»

سبک ویکتوریا بکام پس از راه‌اندازی نشان تجاری خود در عرصه مد تغییر چشمگیری کرد

ویکتوریا بکام-Facebook/Victoriabeckham

ویکتوریا بکام، عضو سابق گروه اسپایس گرلز (Spice Girls) و چهره مشهور دنیای مد و تجارت امروز، ۵۰ ساله شد. او در حالی به دهه جدید زندگی‌اش پا می‌گذارد که لحظات برجسته‌ای در مد از خود به یادگار گذاشته است.

ویکتوریا در سال‌های اولیه شهرتش، زمانی که هنوز سبک پوشش همسان با همسرش دیوید بکام، فوتبالیست سابق تیم ملی انگلستان، را انتخاب نکرده بود، با انتخاب‌هایش از جمله بالاتنه بافته‌شده از زنجیر، روسری مارک بربری و کیف برکین چرم صورتی شناخته می‌شد.

بر اساس گزارش سی‌ان‌ان، ظاهر او در سال ۲۰۰۸، پس از اینکه نشان تجاری مد همنام خود را راه‌اندازی کرد و به طور منظم در هفته‌های مد لندن، نیویورک و پاریس حضور یافت، تغییر کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او در سال ۲۰۱۵ به ووگ گفت که دوران شیک‌پوشی اغواگرانه اسپایس گرلز گذشته و با لبخند ادامه داد که او به دلیل «مسئولیت در قبال جامعه مد» از آن دست کشیده است. سلیقه او از پیراهن‌‌ و شلوار گشاد معمولا در رنگ‌های روشن و درخشان که همیشه با عینک آفتابی بزرگ همراه بود، به لباس‌های شیک با برش‌های دقیق تغییر کرد. کمد لباس او امروز ظریف‌تر است، البته همچنان چیزی وجود ندارد که مانع سبک منحصربه‌فرد ویکتوریا شود؛ از جمله عصایی که اخیرا در هفته مد پاریس به دلیل شکستگی مچ پایش دست گرفت.

ویکتوریا در اینستاگرام نوشت: در حالی که آماده می‌شوم به ۵۰ سالگی قدم بگذارم (البته با کفش‌های پاشنه بلند!)، بسیار خوشحالم که به این نقطه رسیدم. من معتقدم شما می‌توانید چیزهای زیادی باشید. یک ستاره پاپ، یک مادر، یک همسر، یک طراح … من همیشه دوست داشتم رویاهای بزرگ و بزرگ‌تر داشته باشم. اول به خودت ایمان داشته باش، بقیه به دنبالت خواهند آمد.»

به مناسبت تولد ۵۰ سالگی ویکتوریا بکام به برخی از سبک‌های برجسته پوشش او نگاهی می‌اندازیم.

 

 

بیشتر از مُد و زیبایی