حبس کودک در ماشین لباس‌شویی

مادر این کودک مجرم شناخته شد

دادستان، خانم الیور را به اهمال از طریق تنها گذاشتن فرزندش در شرایطی که جان او در خطر بوده، مجرم شناخت -Madison County Sheriff's Office

به دنبال محبوس شدن یک کودک پنج ساله در یک ماشین لباسشویی در حال کار، زنی به جرم اهمال بازداشت شده است.

پلیس به دنبال انتقال این کودک به بیمارستان که قسمت بالای بدنش مجروح و کبود شده بود، در محل حاضر شد. این واقعه در شانزدهم اوت در ایالت ایندیانای آمریکا رخ داد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

مادر این کودک، «هدر اولیور»، به پلیس گفت حدود ساعت ۹ صبح با شنیدن صدای پر شدن ماشین لباسشویی به اتاق شستشو رفته بوده و متوجه شده بوده پسرش در داخل ماشین محبوس شده است. در دادخواست دادگاه آمده که خانم الیور دکمه توقف ماشین لباسشویی را فشار داده و پسرک را از داخل آن بیرون کشیده بوده است. 

اما او در عوض تلفن به مرکز امداد، با پدر کودک تماس می‌گیرد که در بدو ورود به خانه او را خیس در حال نیمه اغماء و استفراغ می بیند.

پزشکان معالج کودک می گویند جراحات پسرک «شبیه به ضرب و جرح عمدی است نه تصادفی». آزمایشات به روی ماشین‌های لباسشویی «لاکی گلداستار» تایید می کند این ماشین‌ها بدون آن که دربشان محکم بسته نشود، به کار کردن نمی‌افتند.

شبکه «فاکس ۵۹» گزارش داده که کودک مضروب به پلیس گفته مادرش «مهربان نبوده» اما اشاره‌ای به خود واقعه نکرده است.

دادستان دادگاه ناحیه مدیسون خانم الیور را به «اهمال از طریق تنها گذاشتن یک کودک در شرایطی که جان فرزندش را به خطر انداخته و موجب ضرب و جرح او شده» مجرم شناخته است.

© The Independent

بیشتر از جهان