عکس کریسمس دردسرساز خانواده کیم‌ کارداشیان

کاربران در توییتر استفاده از فوتوشاپ را در این عکس تشخیص داده بودند

کیم کارداشیان و دخترش نورث در اورشلیم، ۱۳ آوریل ۲۰۱۵/AHMAD GHARABLI / AFP

کیم کارداشیان وست گفت مجبور شده دخترش نورث را روی عکس خانوادگی برای کریسمس فوتوشاپ کند.

این ستاره تلویزیون که در برنامه الن دجنرس با وی صحبت می‌کرد توضیح داد وقتی خانواده مشغول گرفتن عکس‌های خانوادگی کریسمس بودند، دختر ۶ ساله‌اش نورث حال خوشی نداشت و نهایتا از جلوی دوربین حاضر شدن، سر باز زد.

کیم کارداشیان ۳۹ ساله گفت: «نورث حال خودش را در آن روز داشت و حاضر نشد جلوی دوربین بیاید. مدام گریه می‌کرد چرا که مدل موی خاص خودش را می‌خواست.»

خانم کارداشیان به نورث می‌گوید اگر نمی‌خواهد در عکس خانوادگی باشد «موردی ندارد»، عکسی که کانیه وست و سه کودک دیگر خانواده در آن حضور خواهند داشت و برایش توضیح داد همه خانواده بدون او عکس خواهند گرفت.

خانم کارداشیان در ادامه گفت نظر نورث اما سریع عوض شد: «صبح روز بعد از خواب برخواست و گفت: مامان خیلی دلم می‌خواهد روی عکس یادگاری باشم.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

«او گفت فقط می‌خواهم با تو عکس بگیرم. من هم گفتم «خیلی عالی» به عکاس زنگ زدم تا بیاید و از ما عکس بگیرد. به عکاس گفتم: من اکنون هیچ آرایشی بر صورت ندارم و قیافه‌ام خیلی متفاوت است. بیا فقط تظاهر کنیم، از هر دوی ما عکس بگیر ولی بعد من را از عکس ببر و او را در عکس خانوادگی فوتوشاپ کن. این گونه عکس یادگاری زیبایی خواهد شد.»

در عکس نهایی هر شش عضو خانواده روی راه پله خانه خویش در لس آنجلس دیده می‌شوند که لباس‌های راحتی خاکستری یک‌دستی به تن دارند.

گفته‌های این ستاره تلویزیون درباره نورث بعد از آن اظهار شد که هواداران در توییتر به فوتوشاپ شدن دختر شش ساله روی عکس یادگاری شک کرده بودند.

شخصی نوشت: «کاملا واضح است که این فوتوشاپ شده است.» و فرد دیگری هم به عدم هماهنگی نور این بخش از عکس با سایر آن اشاره کرد.

یکی از کاربران توییتر همچنین از کیم کارداشیان پرسید چرا حلقه ازدواج خویش را به دست ندارد.

که او هم پاسخ داد در واقع حلقه را به انگشت داشته: «حلقه خیلی باریک و نازکی است.»

© The Independent

بیشتر از زندگی