جف بیزوس با تقدیم یک حلقه الماس ۲۰ قیراطی از معشوقه‌اش خواستگاری کرد

مجسمه سانچز که به شکل پری‌ دریایی تراشیده شده روی دماغه کشتی ۵۰۰ میلیون دلاری بیزوس نصب شده است

شاهدان می‌گویند که آن‌ها مدام در آغوش هم بودند و نمی‌توانستند حتی یک‌ لحظه از هم جدا شوند-AFP

ماجرای عاشقانه‌ای که  تیتر روزنامه‌ها شد و چندین رسوایی هم به بار آورد، به نامزدی یکی از ثروتمندترین مردان جهان و معشوقه‌اش منتهی شد.این پیشنهاد ازدواج از طرف جف بیزوس با تقدیم یک حلقه گران‌قیمت و چشمگیر،روی کشتی نیم میلیارد دلاری مزین به مجسمه لورن سانچز انجام شد. 

جف بیزوس، موسس آمازون، که عنوان ثروتمندترین مرد جهان را هم صاحب شده بود، دیگر لازم نیست تعطیلات خود را با دیگر مردان ثروتمند بگذراند، چون بالاخره با معشوقه‌اش لورن سانچز، خلبان هلی‌کوپتر و مجری سابق تلویزیون، نامزد کرد.

به گزارش نشریه پیج سیکس، این زوج مطرح و شناخته‌شده شنبه‌شب در هتل معروف کپ دو کپ‌ــ‌ایدن‌ــراک (Cap du Cap-Eden-Roc) بودند؛ جایی که سانچز با یک تاپ نقره‌ای کوتاه و دامنی تنگ دیده شد.

از حلقه نامزدی در انگشت سانچز خبری نبود، اما آن دو در مهمانی ونیتی‌فیر با خوشحالی خبر نامزدی خود را با مهمانان و اشخاصی مانند سردبیر ونیتی‌فیر، رادیکا جونز و تهیه‌کننده فیلم جینورا الکان، یکی از اعضای خاندان ایتالیایی آنیلی، به اشتراک گذاشتند.

گفته می‌شود بیزوس ۵۹ ساله که فوربس به‌تازگی دارایی‌اش را ۱۴۴ میلیارد دلار تخمین زده، هنگامی که با قایق بادبانی ۵۰۰ میلیون دلاری جدیدش، کورو، در دریای مدیترانه سفر می‌کردند، از عشق دیرینه‌ ۵۳ ساله خود خواستگاری کرده است.

یک جواهرساز به خبرنگار پیج سیکس گفت به نظر می‌رسد الماس حلقه نامزدی ۲۰ قیراط وزن داشته باشد.

وقتی کورو روز شنبه در کن لنگر انداخت، بیزوس و سانچز در مورد آنچه اتفاق افتاده بود، هیچ شکی باقی نگذاشتند. شاهدان می‌گویند آن‌ها مدام در آغوش هم بودند و نمی‌توانستند حتی یک لحظه از هم دور بمانند. آن‌ها بسیار هیجان‌زده بودند و در حالی که خبر نامزدی‌شان را به همه می‌دادند، بسیار دلباخته و عاشق به نظر می‌رسیدند.

گمان می‌رود که این زوج اکنون در حال برنامه‌ریزی برای جشن عروسی خود باشند.

فراموش نکنیم این ماجرا همسر سابق بیزوس را هم به یکی از ثروتمندترین زنان جهان تبدیل کرد.

یزوس و سانچز وقتی رابطه‌ عاشقانه پنهانی‌ خود را در سال ۲۰۱۷ آغاز کردند، هر دو هنوز متاهل بودند و دوست خانوادگی به حساب می‌آمدند. گفته می‌شود آن‌ها حین کار روی یک پروژه فیلمبرداری برای شرکت اکتشاف فضایی بیزوس، بلو اوریجین (Blue Origin)، عاشق هم شده‌اند.

این رابطه ۹ ژانویه ۲۰۱۹، زمانی که نشنال اینکوآیر (National Enquirer) خبر خیانت آن‌ها به همسرانشان و پیام‌های به‌شدت عاشقانه و صمیمی‌شان را منتشر کرد، فاش شد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

تنها چند ساعت قبل از انتشار این رسوایی، بیزوس‌ها به صورت ناگهانی اعلام کردند که در حال طلاق گرفتن‌اند. در همان زمان سانچز نیز حقیقت رابطه خود با بیزوس را به همسرش گفت.

سرانجام مکنزی اسکات، همسر بیزوس، با گرفتن ۳۵.۶ میلیارد دلار که گفت بخش عمده آن را به امور خیریه اختصاص خواهد داد، از او طلاق گرفت.

علنی‌ترین اظهار عشق بزوس به سانچز درست قبل از نامزدی‌شان بود. قایق بادبانی جدید او کورو (Koru) نام دارد، که نامی مائوری به معنای «کلاف» یا «حلقه» است و اشاره به باز شدن شاخه سرخس دارد که نماد آغازی تازه است، مجسمه‌ای از سانچز را در دماغه دارد.

بیزوس و مکنزی اسکات، رمان‌نویس، سال ۱۹۹۳، یک سال پیش از آنکه بیزوس آمازون را تاسیس کند، ازدواج کردند. آن‌ها چهار فرزند (سه پسر و یک دختر)  دارند و دخترشان را از چین به فرزندی پذیرفته‌اند. این زوج در سال ۲۰۱۹ طلاق گرفتند و اکنون حضانت چهار فرزندشان را به صورت مشترک به عهده دارند.

فرزندان ثروتمندترین مرد جهان کمتر تمایل دارند در مرکز توجه عمومی باشند و درباره آن‌ها اطلاعات بسیار کمی وجود دارد.

بیشتر از زندگی