تیم ملی کشتی فرنگی ایران قهرمان آسیا شد

پنج مدال طلا و یک مدال نقره در پنج وزن اول و دو فینالیست در پنج وزن دوم، قهرمانی زودهنگام ایران را رقم زد

پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم مدال طلا گرفت-رکنا

کشتی‌گیران تیم ملی کشتی فرنگی ایران با کسب چهار مدال طلا و یک مدال نقره در پنج وزن اول، در حالی عنوان قهرمانی آسیا را کسب کردند که این رقابت‌ها همچنان ادامه دارد و در پنج وزن دوم نیز دو کشتی‌گیر ایرانی به مرحله فینال راه یافته‌اند.

سی‌وسومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی آسیا روز یکشنبه ۲۰ فروردین در شهر آستانه قزاقستان آغاز شد و روز دوشنبه نیز ادامه یافت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم، ‌ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم، ناصر علی‌زاده در وزن ۸۷ کیلوگرم و ‌امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم چهار کشتی‌گیر تیم ملی ایران‌ بودند که در پنج وزن اول به مدال طلا دست یافتند. ‌امین کاویانی‌نژاد در وزن ۷۷ کیلوگرم هم موفق شد مدال نقره این دوره از مسابقات را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، در جریان رقابت‌های پنج وزن دوم و پایانی این رقابت‌ها، سجاد ایمن‌طلب در وزن ۷۲ کیلوگرم و مهدی بالی در وزن ۹۷ کیلوگرم راهی فینال شدند. رضا عباسی در وزن ۶۷ کیلوگرم و علیرضا مهمدی در وزن ۸۲ کیلوگرم نیز به دیدار رده‌بندی رفتند و برای کسب برنز روی تشک خواهند رفت. مهدی محسن‌نژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم از دور رقابت‌ها حذف شد.

بر مبنای این گزارش تیم ملی کشتی ایران در این مسابقات حداقل ۱۸۰ امتیاز به دست خواهد آورد و تیم‌های قزاقستان و قرقیزستان نیز حداکثر ۱۷۰ و ۱۷۱ امتیاز خواهند داشت.

دیدار‌های فینال و رده‌بندی پنج وزن دوم عصر دوشنبه برگزار می‌شود.

بیشتر از ورزش