کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در ویژه‌برنامه کریسمس بی‌بی‌سی

این برنامه یک ساعته به مجری‌گری ویلیام و کیت برگزار خواهد شد

ویژه‌نامه جشن کریسمس در تلویزیون بی‌بی‌سی امسال شرایط منحصر به فردی خواهد Instagram: @kensingtonroyal/Matt Porteous شد

در ویژه‌برنامه بی‌بی‌سی برای کریسمس امسال، دوک و دوشس کمبریج در کنار مری بری، نویسنده حوزه غذا و شخصیت تلویزیونی، حضور دارند.

روز شنبه شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، عکس‌هایی را از برنامه کریسمس «بری رویال» منتشر کردند که به زودی پخش می‌شود. در این برنامه «بری» زوج سلطنتی را همراهی می‌کند و به اتفاق هم به دیدن چند مؤسسه‌ خیریه‌ای می‌روند که با آن‌ها همکاری می‌کنند.

در پایان این ویژه‌برنامه، کیت و ویلیام در تهیه غذا برای جشن به این آشپز سرشناس کمک می‌کنند. این جشن برای کارکنان و داوطلبانی ترتیب داده می‌شود که در ایام کریسمس مشغول کار خواهند بود.

در این ویژه‌ برنامه، دوک و دوشس داور سابق برنامه نانوایی برتر بریتانیا را به دیدن افرادی می‌برند که با کمک مؤسسه‌های خیریه‌ای مانند برینک زندگی‌شان بهتر شده. برینک نام اولین نوشگاه نوشابه‌های بدون الکل در بریتانیاست که مؤسسه مبارزه با اعتیاد، به منظور ایجاد محیطی امن برای افراد دچار اعتیاد آن را تاسیس کرده.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Duke and Duchess of Cambridge have joined forces with cookery legend Mary Berry to prepare festive food to thank all those working and volunteering over the Christmas period. Swipe for a taster of what to expect from A Berry Royal Christmas… 1. The Duke, Duchess and Mary, along with some very special guests including @nadiyajhussain host a Christmas Party to thank and acknowledge staff and volunteers from charities and organisations who will be working tirelessly over the Christmas period. 2. At @rhswisley Mary joins The Duchess behind the scenes to learn more about The Duchess’s commitment to the early years in raising the next generation of happy, healthy children. 3. The Duke and Mary visit @passagecharity, the UK’s largest resource centre for homeless and insecurely housed people, which has helped over 130,000 people in crisis through its resource centre, homelessness prevention projects and two innovative accommodation services. 4. At The Brink, the UK’s first dry bar set up by @actiononaddiction to provide a safe space for people who are suffering from addiction, The Duchess and Mary meet the inspiring people whose lives have been changed by the help and support of the charity. #ABerryRoyalChristmas | Monday 16th December | 8:30pm | @BBCOne Photos by @mattporteous / Kensington Palace

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

کیت مسئول اجرای بخش مربوط به پشت‌ صحنه ۸۴ ساله باغ انجمن باغبانی سلطنتی در ویزلی نیز خواهد بود. این باغ محل فیلم‌برداری برنامه «بازگشت به طبیعت» است. اجرای این برنامه جزو مهم‌ترین اقدامات او برای تشویق کودکان به بیرون رفتن از خانه و بهره‌مندی از فایده‌های گشت و گذار در طبیعت است.

در این ویژه‌برنامه ویلیام نیز بری را همراه خود به یک مؤسسه خیریه ویژه بی‌خانمان‌ها به نام گذر می‌برد. این مؤسسه بزرگترین فراهم‌کننده جا برای افراد بی‌خانمان و بدخانمان است.

در این فصل از برنامه، مری انگیزه ویلیام را از کار خیریه جویا می‌شود و دوک در پاسخ می‌گوید: «من در خانواده‌ای بزرگ شده‌ام که والدینم هردو در کار خیر دست داشته‌اند. پدرم موسسه اعتماد شاهزاده را پایه‌گذاری کرد و با شمار زیادی از مؤسسات خیریه همکاری می‌کرد.»

او افزود: «مادرم با بی‌خانمان‌ها کار می‌کرد و همانطور که گفتی با مؤسسه ایدز و سایر خیریه‌ها هم همکاری می‌کرد و به گمانم خانواده من مصداق بارز این حرف بوده‌اند که ما خیلی خوشبختیم و باید این خوشبختی را با دیگران سهیم شویم.»

ویلیام هم چنین می‌گوید ملکه «به روش خاص و منحصر به فرد خود» سهمی در ایجاد تغییرات داشته و مادربزرگ و پدربزرگ خود را «مظهر خدمت به جامعه» توصیف می‌کند.

دوک ادامه می‌دهد «من که شخصاً از کمک به مردم بسیار بهره می‌برم. به این نتیجه رسیده‌ام اگر کمی وقت و زمان بگذارم و فقط در کنار آدم‌ها باشم کلی چیز می‌شنوم، می‌فهمم و یاد می‌گیرم.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این برنامه یک ساعته با جشن کریسمس به مجری‌گری ویلیام و کیت و تعدادی مهمان ویژه به پایان می‌رسد. مهمانان ویژه‌ای مانند برنده برنامه نانوایی برتر بریتانیا، نادیا حسین، از کارکنان و داوطلبان خیریه‌ها که در ایام کریسمس مشغول کار خواهند بود، قدردانی خواهند کرد.

مری گفت از اینکه زوج سلطنتی از او دعوت کرده‌اند تا در مراسم کریسمس امسال همراه آن‌ها باشد احساس «غرور و افتخار» دارد و افزود: «واقعاً برایم اتفاق خاصی است که بتوانم رویدادهایی را ببینم که این زوج این‌قدر به آن‌ها تعلق خاطر دارند و بدانم این خیریه‌ها چه خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌دهند.» 

او افزود: «در پایان این برنامه جشن کریسمس برگزار خواهد شد و من غذای مفصلی برای حضار خواهم پخت تا بخورند و لذت ببرند.»

© The Independent

بیشتر از زندگی