جولی اندروز: بعد ازدریافت اسکار به روان‌درمانی رفتم

«احساس می‌کردم لیاقت دریافت جایزه را ندارم»

جولی اندروز پس از دریافت شیر طلایی به خاطر یک عمر فعالیت هنری در جشنواره فیلم ونیز، ۲ سپتامبر ۲۰۱۹- Alberto PIZZOLI / AFP

جولی اندروز گفت بعد از موفقیت مری پاپینز «نیاز به روان‌درمانی» داشته است.

این بازیگر بریتانیایی که با «گراهام نورتون» در برنامه وی صحبت می‌کرد توضیح داد هنگام دریافت جایزه اسکار برای ایفای نقش پرستار جادویی بچه در این فیلم محبوب، احساس کرده دغل‌بازی بیش نیست.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این بازیگر ۸۴ ساله در قسمتی از این برنامه که جمعه پخش خواهد شد، گفت: «من جایزه اسکار را برای مدت‌ها در زیرشیروانی خانه نگاه داشتم چرا که فکر می‌کردم به‌عنوان «به هالیوود خوش‌ آمدی» به من داده شده و احساس نمی‌کردم لیاقت آن را داشته باشم.»

خانم اندروز با توضیح این که چگونه یاد گرفت با مراقبت کردن از خویش به کار خود ادامه دهد افزود: «موفقیت بزرگ زودهنگام من باعث شد به روان‌درمانی رفته و وضعیتم را بررسی کنم. آموختم باید کار خود را درست انجام داده و به فیلم‌هایی که می‌سازم احترام بگذارم. این نعمت بزرگی است ولی تعهدات خاص خود را نیز دارد.»

ستاره فیلم «آوای موسیقی» (اشک‌ها و لبخندها) در ادامه به صحبت درباره شیوه رفتار مردان با وی در دنیای فیلم‌سازی پرداخت و توضیح داد احساس می‌کند «خیلی خوش‌شانس بوده» که هیچ تجربه ناخوشایندی نداشته است.

او گفت: «خیلی زود بعد از رفتن به هالیوود با بلیک ادواردز، کارگردان، ازدواج کردم و این ازدواج من را از دردسر و به مخمصه افتادن نجات داد.»

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

www.independent.co.uk/life-style/julie-andrews

© The Independent

بیشتر از زندگی