فصل سرزندگی: مجموعه پاییز ۲۰۲۲ امیلیو پوچی

هدف این مجموعه ارائه لباس‌هایی به سبک شاد «دولچه ویتا» است

مجموعه دوم میچلی برای خانه مد فلورانسی امیلیو پوچی «لا پیاتزتا» نام دارد که  به میدان مرکزی هر شهر ایتالیایی گفته می‌شود-Emiliopucci

مجموعه پاییز ۲۰۲۲ امیلیو پوچی شامل طرح‌های پلنگی، چکمه‌های خزدار و تعداد زیادی طرح‌های گردابی و انحناهای بی‌شمار است که نوید یک پاییز سرزنده و شاد را به علاقه‌مندانش می‌دهد.

کمیل میچلی چند طرح پلنگی را در مجموعه پاییز ۲۰۲۲ خود برای امیلیو پوچی گنجانده است. استفاده از رنگ صورتی و نارنجی تند در ترکیب‌های شیک و گاهی شلوغ لباس‌های او جا افتاده‌اند و چشم را نمی‌زنند.

مجموعه دوم میچلی برای خانه مد فلورانسی امیلیو پوچی «لا پیاتزتا» نام دارد که  به میدان مرکزی هر شهر ایتالیایی گفته می‌شود. هدف این مجموعه ارائه لباس‌هایی به سبک شاد «دولچه ویتا» و زندگی شیرین است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در واقع، طرح‌های میچلی از پانچوهای لَخت مشکی و پالتوهای براق مناسب شهر گرفته تا طرح‌های رهاتر مانند ژاکت‌های گلدوزی‌شده یا کاپشن‌هایی با حاشیه‌هایی از ارگانزا و الیاف کاغذی «رافیا» در اطراف کلاه یا آویزان از لبه‌ها، گواهی بر جامه عمل پوشاندن به ایده طراح مبنی بر فراگیر بودن این مجموعه است.

این اولین طراحی میچلی برای مجموعه مناسب هوای سرد پوچی است و ژاکت‌های راه‌راه، شنل‌ها و لباس‌های حاشیه‌دار او گرم و نرم به نظر می‌رسند و در عین حال، پالت پررنگی را که متناسب با تصویر این مارک است، به نمایش می‌گذارند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PUCCI (@emiliopucci)

میچلی اخیرا در ملاقات با مشتریان در سن تروپه گفته بود که آن‌ها می‌خواهند لباس‌ها زنانه به نظر برسند و بدن‌نما باشند. سبک‌های گشاد و پفی به همراه یک کفتان با طرح‌های هلالی میان‌ هم‌رفته (Marmo-print) که یکی از پرفروش‌ترین طرح‌های مجموعه او در ماه آوریل گذشته بود، رونمایی شدند.

کریس جنر به‌تازگی با پوشیدن یکی از طراحی‌های بوتیک پوچی و عکس گرفتن با دنیل استیل، نویسنده، در پورتوفینو در ایتالیا، از این سبک تمجید کرده است.

بیشتر از مُد و زیبایی