امیره الزهیر، مدل سعودی نمایش‌های مد فاخر در پاریس

میان همه ستارگان راه‌یافته به نمایش‌های هفته مد فاخر پاریس، حضور ستاره‌ای نوظهور از عربستان سعودی چشمگیر بود

این مدل جوان در نمایش نشان‌های تجاری مشهوری چون آرمانی‌پرایو، جورج هوبیکا و جیامباتیستا والی حضور یافته است - Combo/AFP

هفته مد فاخر پاریس برای پاییز و زمستان ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با مجموعه‌های خیره‌کننده بهترین طراحان جهان و با انواع خلاقیت‌ها در سبک، دوخت، مهره‌دوزی‌ها و گل‌دوزی‌ها برگزار شد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

میان همه ستارگان راه‌یافته به نمایش‌های هفته مد فاخر پاریس، ستاره‌ای نوظهور از عربستان سعودی به چشم می‌خورد که در پوشش لباس‌های باشکوه طراحان تراز اول دنیا روی سکوهای نمایش مد می‌خرامید.

این مدل ۲۲ ساله اهل عربستان سعودی، امیره الزهیر نام دارد که با آژانس مدلینگ الیت‌مدل قرارداد امضا کرده است.

امیره در روزهای اول هفته نمایش مد فاخر، با حضور در چهار نمایش مختلف از معتبرترین خانه‌های مد جهان، همه را شگفت‌زده کرد.

او در روز افتتاحیه، با یک پیراهن شفاف و بدن‌نمای آبی‌رنگ که آستین‌های بلندش روی زمین کشیده می‌شد و دامن دولایه کرم و صورتی مزین به مهره‌دوزی‌های ظریف، در نمایش پوشاک سطح بالای جورج هوبیکا ظاهر شد.

پس از آن نوبت به نمایش جیامباتیستا والی رسید و امیره در آن یک پیراهن یقه‌بسته تافته شکلاتی که دامن پفی دنباله‌دار مجلل و بزرگی داشت پوشیده بود.

روز دوم، این مدل جوان دو بار در نمایش الکسی مابیل، طراح فرانسوی، ظاهر شد: یک‌بار در یک بلوز سفید گشاد با یقه بزرگ به همراه یک دامن مشکی کمربلند چاک‌دار، بار دیگر در یک پیراهن قهوه‌ای دلفریب و گوشواره‌های بلند روی سکوی نمایش پا گذاشت.

پس از این نمایش‌ها نیز نوبت به جورجیو آرمانی و نمایش افسانه‌ای پرایو او رسید که امیره در آن یک کت سورمه‌ای پولک‌دار براق و زیبا و شلوار ساتن گشاد و چین‌دار به تن داشت و چتری موهایش به زیبایی از یک طرف روی پیشانی‌اش ریخته بود.

الزهیر در مورد حضور در نمایش‌های هفته مد فاخر پاریس، در صفحه اینستاگرامش پست‌های مرتبطی را با حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ مخاطب، به اشتراک گذاشت و از طراحانی که با آن‌ها همکاری کرده بود، تشکر کرد.

بیشتر از مُد و زیبایی