امبر هرد در فروشگاه‌های ارزان نیویورک خرید می‌کند

احتمال اینکه امبر به دلیل سبک زندگی مجلل خود از نظر مالی با مشکل مواجه شده باشد وجود دارد

بنا بر رای هیئت منصفه هرد باید حدود ده میلیون دلار غرامت «برای بدنام کردن همسر سابق خود به خشونت خانگی» به جانی دپ بپردازد-Daniel LEAL / AFP

 خریداران یک فروشگاه زنجیره‌ای که به قیمت‌های ارزان خود مشهور است با دیدن امبر هرد در یکی از شعبه‌های آن شگفت‌زده شدند و فیلم و عکس‌های این خرید جنجالی به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

به نظر می‌رسد امبر هرد بازیگر آمریکایی که به‌تازگی پس از رای هیئت منصفه به پرداخت میلیون‌ها دلار به همسر سابق خود، جانی دپ، محکوم شده، دنبال خرید کالای تخفیف خورده «تی‌جی مکس» بود.

بنا بر رای هیئت منصفه هرد باید چیزی حدود ده میلیون دلار غرامت «برای بدنام کردن همسر سابق خود به خشونت خانگی» به جانی دپ بپردازد. اگر چه سرنوشت این پرداخت غرامت هنوز مشخص نیست و تیم حقوقی امبر هرد گفته‌اند به حکم اعتراض خواهند کرد و جانی دپ هم اشاره‌هایی به اینکه این پول را نمی‌خواهد کرده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

بازیگر آکوامن هنوز دست از ادعاهای خود برنداشته است و در مصاحبه‌ای بعد از حکم دادگاه گفت تا زمان مرگ پای حرفش خواهد ایستاد.

عده‌ای عقیده دارند این خرید جنجالی هرد از فروشگاهی که به ارزان فروشی معروف است برای گمراه کردن افکار عمومی است تا باور کنند که هرد پولی در بساط ندارد.

به گزارش نشریه تی‌ام‌زد این ویدئو بعدازظهر پنجشنبه دریکی از شعبه‌های تی‌جی مکس در بریجهمپتون، نیویورک گرفته شده است و خواهر امبر، ویتنی هنریکز، نیز در کنارش حضور داشت.

در این ویدئو هرد یک پیراهن سایز بالای سفید دکمه‌دار، یک شلوار جین آبی و یک جفت کفش کالج مشکی پوشیده بود، درحالی‌که ویتنی یک کت بلیزر کرم‌رنگ بر روی یک تی‌شرت رنگارنگ، یک هدبند قرمز و شلوار جین به تن داشت.

وکیل امبر در مصاحبه‌ای با ای‌‌بی‌سی که پس از محاکمه پخش شد، فاش کرد که او نمی‌تواند ۱۰.۴ میلیون دلاری را که به جانی دپ بدهکار است، بپردازد.

احتمال اینکه امبر به دلیل سبک زندگی مجلل خود از نظر مالی با مشکل مواجه شده باشد وجود دارد.

طبق گزارش‌ها این بازیگر در طول دادگاه عمارتی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع در مک لین، ویرجینیا را با اجاره‌ای حدود ۲۲ هزار دلار در ماه اجاره کرده بود.

بیشتر از زندگی