عذرخواهی پایان ماجرای رونالدو نیست

مادر هوادار ۱۴ ساله گفت که پسرش اوتیسم دارد و شوکه شده است

شکست یک بر صفر منچستریونایتد مقابل اورتون پایان دردسرهای کریستیانو رونالدو نبود و انتشار فیلمی که نشان می‌دهد او تلفن همراه یک هوادار رقیب را به زمین می‌کوبد، دردسر بزرگی برای ستاره پرتغالی پدید آورده است.

رونالدو هنگام حرکت به سمت رختکن گودیسون‌پارک، تلفن هوادار نوجوانی را که از او فیلم می‌گرفت، به زمین کوبید. البته او ساعتی بعد بابت این رفتارش عذرخواهی کرد و گفت: «کنترل احساسات در لحظات سخت، مشابه آنچه ما پشت سر می‌گذاریم، آسان نیست. با این حال ما همیشه باید مودب و صبور باشیم و برای هواداران جوانی که به این بازی زیبا عشق می‌ورزند، الگو بمانیم.»

مهاجم منچستریونایتد سپس گفت: «می‌خواهم بابت این خشم عذرخواهی کنم و اگر ممکن باشد، به نشانه رفتار ورزشی و جوانمردانه، این هوادار را برای تماشای یک مسابقه در اولدترافورد دعوت کنم.»

پلیس مرسی‌ساید اعلام کرد که با همکاری باشگاه‌های منچستریونایتد و اورتون در حال تحقیق درباره این واقعه است. عذرخواهی نمی‌تواند پایان این ماجرای رونالدو باشد.

مادر آن هوادار گفت که رونالدو به سمت پسرش حمله کرده و دستش را کبود کرده است. «سارا کلی»، مادر «جیک هاردینگ» ۱۴ ساله، پسرش را به ورزشگاه گودیسون پارک برده بود تا برای اولین بار بازی تیم محبوبش، اورتون، را از نزدیک ببیند. 

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او به «لیورپول اکو» گفت: «در پایان مسابقه بازیکنان منچستریونایتد در حال خروج از زمین بودند. ما در کنار تونل بودیم و پسرم در حال فیلمبرداری از آن‌ها بود. او از همه بازیکنان منچستریونایتد تصویر گرفت. بعد تلفنش را پایین‌تر برد، چون رونالدو جورابش را پایین کشیده و پایش خونین بود. او فقط تلفنش را پایین برد تا ببیند چه شده و حتی حرفی هم نزد. رونالدو ناگهان با خشم زیاد تلفن را از دست پسر من گرفت و به راه رفتن ادامه داد.»

سارا عکس‌هایی را به این روزنامه داده است که نشان می‌دهد دست جیک کبود شده و صفحه تلفنش شکسته است. او اضافه کرد: «کبودی نشان می‌دهد که او با دست پسر من برخورد داشته است. نمی‌توانم باور کنم که درباره چه اتفاقی دارم حرف می‌زنم.» 

به گفته مادر جیک، او اوتیسم دارد و شوکه شده است: «تا زمانی که به خانه رسیدیم، نتوانسته بود این اتفاق را هضم کند. او واقعا ناراحت است و دیگر به این زودی نمی‌تواند به ورزشگاه برود. ما تا قبل از این چند ثانیه، روز فوق‌العاده‌ای داشتیم. روز خوب ما واقعا خراب شد و خاطره بدی برای ما به جا ماند.»

سارا گفت: «او یک بازیکن محبوب است. رونالدو اورتونی نیست، ولی بازیکن بزرگی است. پسرم قبل از بازی می‌گفت که رونالدو قرار است آنجا باشد. اگر دست جیک نزدیک صورتش بود، می‌توانستم خشم او را درک کنم، ولی این‌طور نبود.»

بیشتر از فوتبال