پسر آدری هپبورن در باره فیلم زندگی‌نامه مادرش چه گفت؟

هپبورن برای بازی در فیلم «تعطیلات در رم» برنده جایزه‌های اسکار، بفتا و گلدن گلوب شد

رونی مارای ۳۶ ساله (راست) نقش هپبورن را بازی می‌کند - AFP

در پی اعلام خبر بازی رونی مارا در فیلم زندگی‌نامه آدری هپبورن، پسر هپبورن بر انتخاب او مهر تأیید زد.

شرکت اپل در حال ساختن فیلمی درباره بازیگر سرشناس فیلم «صبحانه در تیفانی» (Breakfast at Tiffany’s) به کارگردانی لوکا گوادانینو، نامزد جایزه اسکار، است. رونی مارای ۳۶ ساله نقش هپبورن را بازی می‌کند و تهیه‌کننده فیلم نیز هست.

شان هپبورن فرر روز جمعه (۷ ژانویه، ۱۷ دی) در مصاحبه با فاکس نیوز که در رابطه با آن طرح با او تماس گرفته بود، گفت: «من از این طرح خبر نداشتم. حضور رونی دلچسب است. انگار یک دنیا عشق در این کار است.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

هپبورن که در سال ۱۹۹۳ در سن ۶۳ سالگی بر اثر ابتلا به سرطان از دنیا رفت، به دلیل نقش‌هایی که در فیلم‌هایی چون «تعطیلات در رم» (Roman Holiday)، «سابرینا» (Sabrina) و «بانوی زیبای من» (My Fair Lady) در دهه‌های پنجاه و شصت میلادی بازی کرده است، در سراسر دنیا محبوب است.

این بازیگر سینما برای بازی در فیلم «تعطیلات در رم» برنده جایزه‌های اسکار، بفتا و گلدن گلوب شد. او در آن فیلم نقش شاهدختی را دارد که برای دیدن شهر رم، تنها به آنجا سفر می‌کند. گرگوری پک، بازیگر صاحب‌نام دیگر آن دوران، نیز نقش مقابل او را بازی می‌کند که خبرنگار است.

هپبورن در سال‌های آخر زندگی برای جمع‌آوری کمک‌های مالی و آگاهی‌بخشی در زمینه فعالیت‌های یونیسف به دور دنیا سفر کرد و در فقیرترین جوامع آفریقا، آمریکای جنوبی و آسیا، در آن زمینه فعالیت کرد.

رونی مارا برای بازی در فیلم رومانس دلهره‌آور «کارول» (Carol) به کارگردانی تاد هینز نامزد جایزه اسکار شده است و در نسخه بازسازی‌شده فیلم‌ «دختری با خالکوبی اژدها» (The Girl With the Dragon Tattoo) به کارگردانی دیوید فینچر، و فیلم‌های« شیر» (Lion) و «مری مگدالین» (Mary Magdalene) بازی کرده است.

مایکل میتنیک نویسنده فیلم‌نامه این فیلم خواهد بود. او پیش‌تر نیز با گوادانینو، کارگردان فیلم «مرا به نام خودت صدا کن» (Call Me By Your Name)، در فیلم کوتاه «دختر سرگشته» (The Staggering Girl) محصول سال ۲۰۱۹، همکاری کرده است.

© The Independent

بیشتر از فیلم