پیوستن كيت هارينگتون به گروه ایترنالز آنجلینا جولی را غافلگیر کرد

بازیگر فیلم «گِیم آو ترونز» در آخرین دقیقه به تیم بازیگران پیوست

EMMA MCINTYRE / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

خبر پیوستن کیت هرینگتون به بازیگران فیلم ایترنالز، آنجلینا جولی همبازی او را شگفت زده کرد.

جولی که همچنین سفیر سازمان ملل متحد است، در برنامه "سرگرمی امشب"  Entertainment Tonight گفت :«من هنوز فکر می کنم  ما همدیگر را پشت صحنه می بینیم، مثل، "شنیدی...؟" نمی دانستم کیت در فیلم است. موضوع مهمی است. ذوق زده شدم، اما فکر نمی کردم».

جولی همچنین درباره لباسی که قرار است هنگام ایفای نقش «تنا» در فیلم ایترتالز بپوشد به شوخی گفت:«لباس را می پوشی و بعد بچه ها را می بینید و جوری که نگاهت می کنند، مثل این که می گویند: «چه می کنی؟» بعد به آرامی به زمین برگردانده می شوی، انگای می گویند:«عجیب و غریب هستی، مامان»!

در نمایشگاه D23دیسنی، رویداد عمده ای در ناحیه آناهایم کالیفرنیا، اعلام شد که بازیگر «گیم آو ترونز» قرار دادی با شرکت مارول امضا کرده و نقش «دِین ویتمَن» یا شوالیه سیاه را بازی خواهد کرد.

ویتمن در حالی که خودش یکی از موجودات سماوی موسوم به ایترنالز نیست، انسانی است مالک یک شمشیر سحر میز که از جد خبیث و نابکارش به ارث برده است.

او همچنین به داشتن رابطه عاشقانه با سِرسی شهرت دارد- یک عضو ایترنالز که نقش او را جِما چَن بازی خواهد کرد.

چن، که شخصیتی متفاوت با آنچه در کاپینان مارول ارائه داد بازی می کند، درنمایشگاه  D23همراه با بقیه بازیگران سرشناس ایترنالز روی صحنه ظاهر شد، از جمله جولی، ریچارد مادن، سلما هایک، برایان تایری هنری، کومیل نانجیانی و بری کوگان.

این فیلم در نوامبر سال آینده اکران خواهد شد.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

© The Independent

بیشتر از فیلم