چطور از پوست خشک محافظت کنیم

گرما، باد و یا سرما می‌توانند پوست را به شدت خشک کنند

 یکی از مزایای استفاده از لوسیون های بدن آب‌رسانی به پوست است-CANVA

مراقبت‌های پوستی فصل تابستان تنها به استفاده از کرم‌های ضد آفتاب خلاصه نمی‌شود؛ اما نگران نباشد ما نمی‌خواهیم به شما راه‌های پیچیده یا گران را معرفی کنیم. اگر زمان یا بودجه کافی برای خرید انواع و اقسام کرم‌های محافظ پوست ندارید می‌توانید یک روش ساده‌تر را استفاده کنید و آن استفاده از لوسیون بدن است.

اغلب مردم عاشق استفاده از لوسیون بدن بر روی پوست خود هستند چرا که این کار باعث ایجاد احساس آسودگی در پوست می‌شود. اگر تابه‌حال استفاده از لوسیون بدن را امتحان نکرده‌اید، قطعاً باید آن را در نظر بگیرید چون فواید زیادی برای شما دارد.

یکی از مزایای استفاده از لوسیون های بدن آب‌رسانی به پوست است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

زندگی در مناطقی که آب‌وهوای غیر معتدل دارند و یا داشتن پوست حساس و از همه بدتر ترکیب این دو، می‌تواند پوست شما را دچار آسیب کند؛ گرما، باد و یا سرما می‌توانند پوست را به شدت خشک کنند. استفاده از لوسیون بدن بعد از دوش کمک می‌کند تا قسمت‌های خشک پوست پوشانده شده و ضمن مرطوب نگه‌داشتن آن‌ها فرصت بهبود را برای پوست فراهم می‌کند.

لوسیون لکه‌های خشک جدید را از بین می‌برد.طبیعی است که همه در قسمت‌هایی از پوست خود دچار خشکی باشند و به‌مرور زمان نیز ممکن است قسمت‌هایی از بدن مثل زانوها و آرنج‌ها دچار خشکی بشوند. استفاده از لوسیون بدن می‌تواند این مشکل را حل کرده و خشکی این نواحی را خیلی سریع برطرف کند.

نرم کردن پینه‌ها فایده دیگر آن است. کسانی که ساعت‌های زیادی را در طول روز کار می‌کنند و تمام روز سر پا ایستاده‌اند، ممکن است دچار پینه و تاول شوند که ظاهری ناخوشایند و خشن به پوست می‌دهد. لوسیون بدن کمک می‌کند تا این پینه‌ها نرم شوند.

لوسیون بدن بوی خوبی دارد و حس خوبی به مصرف‌کننده می‌دهد.اگر به‌صورت مداوم با استفاده از لوسیون‌های بدن از پوست خود مراقبت کنید، حتی ممکن است به این کار اعتیاد پیدا کنید، برخی حتی از آن به خاطر بوی خوبی که به بدن می‌دهد و احساس راحتی و آرامش استفاده می‌کنند.

حتی اگر پوست سالمی دارید هم استفاده از لوسیون‌های بدن را در نظر بگیرید چرا که استفاده از این محصولات آرامش و حس راحتی خاصی را به مصرف‌کننده می‌دهد و حتی می‌شود برای ماساژ به جای روغن از لوسیون بدن استفاده کرد.

بیشتر از مُد و زیبایی