چه کسی پدر رَپر معروف را زیر گرفت؟

وکیل سرشناس حقوق مدنی، دادخواست ۱۵۰ میلیون دلاری به دادگاه تسلیم کرد

نیکی میناژ، خواننده رپ آمریکایی - ANGELA WEISS / AFP

یک وکیل مدافع حقوق مدنی در پیوند با مرگ پدر نیکی میناژ در یک حادثه تصادف اتومبیل، درخواست ۱۵۰ میلیون دلار دادخواست کرده است.

براساس بیانیه‌ پلیس، چارلز پول‌ویچ  ماه گذشته پس از تصادف با رابرت ماراژ اندکی در محل تصادف درنگ کرد و حال وی را پرسید، سپس سوار اتومبیلش شد و محل را ترک کرد. او به همین دلیل توسط پلیس دستگیر شده است.

ماراژ ۶۴ ساله در حین قدم زدن در یکی از خیابان‌های لانگ آیلند نیویورک مورد اصابت یک اتومبیل قرار گرفت و چند روز بعد براثر وخامت جراحات وارده، در بیمارستان درگذشت.

براساس یافته‌های کارآگاهان پرونده، آقای پول‌ویچ ۷۰ ساله در پی فرار از صحنه‌ی حادثه به خانه رفته است و برای دیده نشدن اتومبیلش، آن ‌را در یک گاراژ جداگانه پارک کرده است.

او پس از آن که کارآگاهان ولوو مدل ۱۹۹۲ مشکوک را تا خانه‌ او در مینی‌یولا در نیویورک ردگیری کردند، خود را به پلیس معرفی کرد.

حالا بن کراپ که وکالت خانواده‌های جورج فلوید، بریانا تیلور و جیکوب بلیک را بر عهده دارد، پرونده‌ دادخواست سنگینی را به نیابت از طرف کارول ماراژ، همسر آقای ماراژ، به دادگاه عالی نیویورک تسلیم کرده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

آقای کرامپ و همکارش پل ناپولی، وکیل دادگستری، در بیانیه‌ای اظهار کردند: «رفتار چارلز پول‌ویچ نه تنها در مورد واکنش به تصادف با رابرت ماراژ غیرمسئولانه و سهل انگارانه بوده است، بلکه او بیشتر از این که نگران کمک کردن به مرد مجروح باشد، نگران فرار کردن و پنهان شدن بوده است.»

«رفتار او جنایتکارانه، ناجوانمردانه و غیراخلاقی بود. با تشکیل این دادخواست، تصمیم داریم پول‌ویچ را وادار کنیم مسئولیت اقدامات بی‌ملاحظه‌اش را بپذیرد و برای بیوه‌ قربانی احقاق عدالت کنیم.»

«من و پل ناپولی یک پرونده ۱۵۰ میلیون دلاری در رابطه با مرگ رابرت ماراژ، پدر نیکی میناژ تشکیل داده‌ایم. برخورد چارلز پول‌ویچ در زمان تصادف با ماراژ نه تنها غیرمسئولانه و سهل‌انگارانه بوده، بلکه بیشتر از این‌که نگران کمک کردن به ماراژ باشد، به فکر فرار کردن و پنهان شدن بوده است.»

- بن کرامپ، ۱۹ مارس ۲۰۲۱

نیکی میناژ ۳۸ ساله، با نام اصلی اونیکا تانیا ماراژ، در ترینیداد متولد و در منطقه کوئینز در شهر نیویورک بزرگ شد.

او تا کنون در مورد مرگ پدرش به صورت عمومی بیانیه‌ای منتشر نکرده است.

© The Independent

بیشتر از زندگی