تحسین هالزی به خاطر نشان دادن موی زیر بغلش

«این عکس بسیار واقعی است»

هالزی به خاطر نشان دادن موی زیر بغلش بر روی جلد مجله رولین استونز تحسین مردم را برانگیخته است.

این خواننده، اولین تصویر از جلد مجله که به او لقب ملکه‌ی آشوب پاپ داده است را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

این عکس خواننده‌ی ۲۴ ساله را در حالی که رکابی سفید پوشیده، دو دستش را پشت سرش گذاشته و موی زیر بغلش پیداست، نشان می‌دهد.

برخی از مردم هالزی و این مجله را به خاطر ویرایش نکردن موی زیر بغل او در این عکس تحسین کردند.

زارا لارسون، خواننده، می‌گوید: «من عاشق این واقعیتم که آنها برخلاف خیلی از مجله‌ها موی زیر بغل را با فتوشاپ حذف نکرده‌اند. زنان بچه‌های کوچک نیستند که بدنشان مو نداشته باشد، این تصویر جلد معرکه است.»

یکی دیگر از کاربران می‌گوید: «آیا اشتباهه که از نظر من جذابترین قسمت این عکس اینه که زیر بغلش طبیعی و بدون فتوشاپه. زیر بغل من چیزی نیست که در مورد آن نگران باشم. اگرچه هستم. خدا خیرت بده هالزی.»

یکی دیگر از کاربران توضیح داده که آنها همیشه در مورد ظاهر زیر بغل‌شان احساس «شرمندگی» داشته‌اند، به همین دلیل است که عکس هالزی روی جلد مجله چنین تاثیری روی آنها داشته است. او توئیت کرده است: «فقط می‌خوام بگم این عکس به شدت منو خوشحال کرده. من همیشه در مورد زیر بغلم خجالت کشیده‌ام چون حتی وقتی که موی زیر بغلم را می‌زنم، باز شبیه ته‌ریشه. این عکس خیلی خام و واقعی است، عاشق هالزیم. خیلی زیباست. ممنونم ازت.»

شماری از افراد مشهور از جمله دو موسیقیدان (دمی لواتو و بنی بلانكو) هالزی را به خاطر این عکس قدرتمندش روی جلد مجله تحسین كرده‌اند.

لواتو در اینستاگرام کامنت گذاشته است: «این عکس خیلی چیزها برای تحسین داره، نمیدونم از کجا شروع کنم.»

بلانکو اضافه کرده است: «محشره»

هالزی در اوایل ماه جاری در حالی که در سالن الکتریک بالروم در کامدن روی صحنه رفته بود، تی-شرتی را پوشیده بود که روی آن عکس یک زوج همجنس‌گرا چاپ شده بود. این زوج در یک اتوبوس در لندن مورد حمله ضدهمجنس‌گرایان قرار گرفته بودند و هالزی می‌خواست با این کار به آنها ادای احترام کند.

پشت این تی-شرت نوشته شده «لعنت به افتخار دگرجنس‌گرایی» که به راهپیمایی طرفداران دگرجنس‌گرایی در بوستون اشاره دارد که با همین عنوان برگزار شد.

هالزی در این کنسرت گفت: «هنگامی که این خودنمایی خیابانی تمام می‌شود، بسیاری از مردم سوار اتوبوس و قطار می‌شوند و سعی می‌کنند این رنگارنگی را از جامعه بگیرند. چون زمانی که راهپیمایی افتخار تمام می‌شود، دیگر فضا برای همجنس‌گراها امن نیست. آنها نگران خواهند بود که کسی بیرحمانه به آنها پرخاش یا حمله کند.»

«درسته که موی زیر بغلت کم پشته ولی من این موی قابل رؤیت رو تحسین می‌کنم. زنان زیادی (از جمله من) همیشه نگران موی زیر بغل‌شان هستند. مسخره‌ست ولی ما از اینکه جامعه حکم می‌کنه که هر ذره از وجودمان باید بی‌نقص و کامل باشه رنج می‌بریم. بدن ما بی‌نقص نیست!»

© The Independent

بیشتر از زندگی