کیتی پری می‌گوید که عشق بی‌قید وشرط زندگی‌اش را نجات داد

به گفته این خواننده رابطه‌ با اورلاندو بلوم او را از افسردگی نجات داده است

کیتی پری (چپ) و اورلاندو بلوم- Phillip Faraone/Getty Images/AFP

«کیتی پری» در این باره که چطور رابطه‌اش با«اورلندو بلوم» او را در طول یک دوره افسردگی در سال ۲۰۱۷ «نجات داده» است، سخن گفت.

این خواننده در گفت‌وگو با«ساندی تایمز استایل» توضیح داد که در آن زمان برای افسردگی‌اش دارو مصرف می‌کرد.

او گفت: «من چیزی را مصرف می‌کردم که روانکاوم در آن زمان توصیه کرده بود. به این می‌مانست که مغزم از هم گسیخته است و به کمک نیاز داشتم.»

«داروی شیمیایی مغز آدم را تغییر می‌دهد، تمام سروتونین و دوپامین آن را. اما بعضی اوقات افراد به کمک‌های دارویی نیاز دارند.»

پری افزود که او در حال حاضر دارو مصرف نمی‌کند، اما در حال درمان است و مرتبا به تمرین مراقبه مشغول است.

او همچنین از روش‌های درمانی متعددی که به‌کار گرفته است، سخن گفت: «می‌دانید؟ همان صدایی که توی سر آدم هی می‌گوید تو چاقی، ‌تو زشتی،  فقط شانس آورده‌ای، و انواع مزخرفات! و خب، دارو آن را ساکت می‌کند.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

«که البته خیلی هم عالی است، چون صداهای (داخل سر) من بیش از حد بلند بود.»

وقتی درباره قهر کوتاه مدت او با اورلاندو بلوم در سال ۲۰۱۷ پرسیده شد، پری پاسخ داد: «آدم هیچوقت نمی‌تواند کسی را آن جوری که دلش می‌خواهد، عوض کند.»

«آدم‌ها باید برای تغییر خودشان حق انتخاب داشته باشند و من هم بعد از این که به آخر خط رسیدم، باید انتخابم را می‌کردم.»

«راهی نداشتم جز این که به این سفر عاطفی، معنوی، و روانشناسانه تن بدهم، وگرنه بعید نبود آنقدر زنده نمانم که سال ۲۰۱۸ را ببینم.»

این خواننده ادامه داد که هر وقت درباره این ماجرا حرف می‌زند، سوء‌تعبیر می‌شود که انگار گفته است «اورلاندو بلوم جان پری را نجات داد.»

«و با خودم می‌گویم، من که این را نگفتم! اما از شما برای این عنوان قدیمی سپاسگزارم. البته که عشق مرا نجات داد. عشق. عشق بی‌قید و شرط زندگی مرا نجات داد.»

© The Independent

بیشتر از زندگی