«جیمز باند» در جدیدترین فیلم خود استون مارتین «وال‌هالا» می‌راند

برخلاف خودروی استفاده شده در فیلم اسپکتر،‌ «وال‌هالا» برای فروش به عموم عرضه خواهد شد

استون مارتین از خودرویی که در فیلم بعدی جیمز باند استفاده می‌شود رونمایی کرد. این خودرو که «وال‌هالا» نام دارد، ۱.۵ میلیون پوند ارزش دارد و یکی از سه وسیله نقلیه‌ای خواهد بود که «دانیل کریگ» با آنها در جدیدترین فیلم «جیمز باند» ظاهر خواهد شد.

به گزارش مجله «این پول است» ماشین جدید جایگزین استون مارتین «دی‌بی۱۰» خواهد شد، یک مدل تخیلی که برای فیلم «اسپکتر» در سال ۲۰۱۵ تهیه شده بود.

بر خلاف آن،‌ «وال‌هالا» برای فروش عرضه خواهد شد. موتور این خودرو، شش سیلندر توربوشارژ خواهد بود که خودرو را از صفر تا ۶۰ مایل در ساعت در مدت کمتر از ۳ ثانیه می‌رساند. این خودرو محصول همکاری استون مارتین با شرکت «فن‌آوری پیشرفته رِد‌بول» است.

شرکت استون مارتین اعلام کرد:‌ «با استفاده از روش‌های ساخت سبک وزن و آیرودینامیک بنیادی که ییش‌کسوت آن خودروی «والکِری» بوده،‌ «وال‌هالا» به وسیله ترکیبی از موتورهای بنزینی با قدرت و بازدهی توربوشارژ بالا و باطری-هایبریدی قدرت خواهد گرفت».

نسخه بیست و پنجم از سری فیلم‌های «جیمز باند» که تاکنون نامی برایش در نظر گرفته نشده بود و‌ قرار بود توسط «دنی بویل» کارگردانی ‌شود، به تازگی عنوان «متلاشی شده»  را به خود اختصاص داده است.

«نائومی هریس» و «لِیا سِیدو» نیز در این فیلم «جیمز باند» حضور خواهند داشت. علاوه بر آنها،‌ «رامی ملک»، برنده جایزه اسکار در فیلم «راپسودی بوهمی» به عنوان تبهکار اصلی ایفای نقش می‌کند. این فیلم توسط «کَری جوجی-فوکوناگا» کارگردانی خواهد شد.

© The Independent

بیشتر از فرهنگ و هنر