کانیه وست سال ۲۰۲۱ همراه با گپ خط تولید ییزی را راه‌اندازی می‌کند

وست پیش‌تر گفته بود می‌خواهد «استیو جابز شرکت گپ» شود

کانیه وست و همسرش کیم کارداشیان در مراسم سالانه مت‌گالا در نیویورک، مه ۲۰۱۵- Andrew H. Walker / Getty Images via AFP

کانیه وست برای راه اندازی خط تولید لباس جدید، که بخشی از عنوان مد خودش با نام «ییزی» است، با نشان تجاری«گپ» همکاری می‌کند.

این همکاری که هدفش کمک به هر دو نشان تجاری است، می‌کوشد تا آنها «مخاطبان جدید»ی بیایند و«لباس‌های مدرن و عالی» را با قیمت‌های «اولیه و قابل دسترس» ارائه دهند.

این همکاری همچنین نشانگر یک «دوره کامل» فعالیت «وست» با «گپ» است، چرا که او در زمان نوجوانی و بزرگ شدنش در شیکاگو با این نشان تجاری همکاری کرده بوده است.

در بیانیه‌ای از شرکت گپ آمده است: «از آن زمان تا کنون، وست فرد تاثیرگذاری در موسیقی، تولید کفش، مد و معماری و حتی فراتر بوده است.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این شرکت می‌افزاید:«این همکاری جدید برای هر دو شرکت، گپ و ییزی، مخاطبان جدیدی به همراه خواهد داشت.»

این خط تولید لباس، محصولاتی برای زنان، مردان و کودکان خواهد داشت.

به گفته گپ، «این روند خلاق، تازه در ابتدای کار است».

ارزش «ییزی» که وست آن را در سال ۲۰۱۵ با همکاری آدیداس آغاز کرد، به تازگی معادل ۲.۹ میلیارد دلار (۲.۳ میلیارد پوند) برآورد شده است.

وست پیش‌تر گفته بوده است که می‌خواهد «استیو جابز شرکت گپ» شود.

«مارک بریتبارد» رئیس جهانی نشان تجاری گپ، راجع به این همکاری جدید با وست اظهار داشت: «ما هیجان‌زده‌ایم تا از کانیه برای بازگشت او به‌عنوان ژرف‌اندیشی خلاق و آینده‌نگر به خانواده گپ استقبال کنیم و بر پایه زیباشناختی و کامیابی «ییزی»، در کنار یکدیگر به مرحله بعدی مشارکت در فروش وارد شویم. خط لباس «ییزی گپ» به صورت آنلاین در سال ۲۰۲۱ در فروشگاه‌های گپ آغاز به کار خواهد کرد.»

© The Independent

بیشتر از زندگی