دختر چهار ساله دو روز در جنگل دوام آورد

صدها داوطلب در ایالت آلابامای آمریکا با کمک پلیس در جست‌وجوی این دختر بودند

این دختر همراه پرستار خود در حال قدم زدن بود که از او جدا شد-عکس از شبکه‌های اجتماعی

اولین سایدز، دختر چهارساله‌ای که دو روز در جنگلی در ایالت آلابامای آمریکا به همراه سگ خود گم شده بود، روز جمعه پیدا شد و حالا داستان پیدا شدنش را بازگو کرده است. 

به گفته مقامات محلی، وقتی تیم تجسسی به اولین سایدز، معروف به «وِیدی»، رسیدند او امن و امان بود. سگ خانگی‌اش، لوسی، نیز کنارش بود.

خانواده او روز شنبه فیلمی در فیس‌بوک منتشر کرد که در آن، کودک ماجرا را توضیح می‌دهد: «داشتیم پیاده‌روی می‌کردیم اما سرعت من زیاد شد و شروع به دویدن کردم و گم شدم و بعد شروع کردم صدا کردن پرستار اما او زیادی دور بود.»

ویدی می‌افزاید: «شب اول را کنار جاده خوابیدم و شب دوم همان جایی خوابیدم که پیدایم کردند.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

جی جونز، کلانتر کانتیِ لی، گفت: «اگر بگویم فوق‌العاده شاد و خوشحال بودیم، کم گفته‌ام. احساسی به شدت عاطفی داریم.»

آقای کلانتر در گفت‌وگو با «آلاباما لوکال نیوز» گفت: «بدجوری به این نتیجه نیاز داشتیم. خبر واقعا خوب و مثبتی بود، آن هم در زمانی که فکر می‌کنم مردم با توجه به نگرانی‌های بهداشتی موجود، بیش از همیشه به چنین خبری نیاز داشتند.»

پس از ناپدید شدن این دخترک در روز چهارشنبه، صدها نیروی داوطلب به ماموران پلیس، پهپادها، هلیکوپترها و سگ‌های جست‌وجوگر پیوسته بودند تا دنبال او بگردند.

اندرو پیکاک، سخنگوی دفتر کلانتر کانتی لی، گفت: «سگ با او بود و در تمام این مدت از او محفاظت می‌کرد.»

این سگ شکاری، لوسی،‌ هنگام نزدیک شدن گروه تجسسی پارس کرد تا آن‌ها اِولین را پیدا کنند، و سپس از صحنه گریخت. او سپس مدتی بعد به خانه بازگشت.

یکی از جست‌وجوکننده‌ها در گفت‌وگو با تلویزیون «دبلیو ار بی ال — تی وی» گفت، این کودک جوری راجع به ماجرا حرف می‌زد «که انگار مسئله خاصی نبوده.»

ماجرا از این‌جا شروع شد که پرستار این کودک که فردی هفتاد ساله و از دوستان خانوادگی‌شان بود، هنگام پیاده‌روی در کانتی لی ایالت آلاباما او را گم کرد. پس از آن، خانواده و پلیس بسیار نگران بودند.

گفته می‌شود که این دخترک چهارساله با وجود دور بودن از خانه، با محیط آشنا بوده است. 

هریت سایدز، مادربزرگ او، گفت: «بسیار خوشحال و نزد خداوند قدردانم که مواظب نوه زیبای من بود و او را امن و امان پیش ما برگرداند.»

زمان رخ دادن این حادثه، پنج ماه پس از وقتی است که جسد یک دانشجوی آلابامایی به نام انیا بلانچارد در جنگل پیدا شد. 

© The Independent

بیشتر از جهان