حضور ستارگان سرشناس در هفته مد لندن

از دیوید بکهام تا آنا وینتور در ردیف اول حضور داشتند

کیت بلانشت در ردیف اول نمایش مد لباس رکساندا-DANIEL LEAL-OLIVAS / AFP 

دوستداران لباس‌های زیبا در هفته مد لندن، با نهایت شور و شوق به تماشای آثار خیال‌انگیز طراحانی مثل ریچارد کیم و مالی گادرد آمدند.

البته فقط خرامیدن مدل‌ها روی صحنه برای تماشاگران چشمگیر نبود.

در سراسر ماه مد هیاهوی افراد مشهور را می‌توان بر صندلی‌های ردیف اول نمایش مد به چشم دید که بهترین لباس‌هایشان را به تن کرده‌اند تا خوش‌سلیقگی‌شان در انتخاب لباس را نشان دهند.

 

در روز یکشنبه چند تن از اعضای خانواده بکهام، خود دیوید بکهام و فرزندانش رومئو، کروز و هارپر بر صندلی‌های ردیف اول، کنار ادوارد انینفول و آنا وینتور، سردبیران مجله ووگ نشسته بودند تا مجموعه پاییز/ زمستان ۲۰۲۰ ویکتوریا بکهام را تماشا کنند.

 رومئو ۱۷ ساله و کروز ۱۴ ساله برای مادرشان در اینستاگرام پیام تبریک نوشتند.

رومئو نوشته بود: «مایه افتخاری مادر جان» و کروز هم نوشته بود: «تبریک مادرجان، مایه افتخاری. چه نمایش خیره‌کننده‌ای!»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

سیناد بورک کنشگر و نویسنده نیز در نمایش آثار ویکتوریا بکهام حضور داشت که بعدا عکسش در نمایش روکساندا در کنار ونسا ردگریو، شلیا اتیم، کیت بلانشت، جولی ریچاردسون، زوی اشتن و سندی پاول منتشر شد.

بورک هم بعد از دیدن نمایش مجموعه ویکتوریا، در اینستاگرام از این طراح ستایش کرد: «تا آنجا که یادم می‌آید همیشه از گروه اسپایس گرلز خوشم می‌آمد و وقتی نخستین کارشان منتشر شد مهمانی تولدم را با حال و هوای گروه آن‌ها برگزار کردم. اما در چند ماه گذشته سعادت آن را داشتم با ویکتوریا دمخور باشم و از او یاد بگیرم و او را بشناسم.»

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی