حمایت آرایشگر مگان مارکل از او در برابر فشار رسانه‌ها

دنیل مارتین می‌گوید با اینکه مگان مارکل عضو خانواده سلطنتی شده، هنوز همان آدم بی غل و غش گذشته است.

دنیل مارتین، آرایشگر مگان مارکل، در مصاحبه‌ تازه‌ای از دوست قدیمی‌اش در برابر «فشارهای منفی» در رسانه‌ها دفاع کرده‌است.

گفت‌وگوی وی با گری کینگ، مجری برنامه «امروز صبح» شبکه سی بی اس آمریکا برای یک برنامه ویژه به نام «مگان، هری و یک نفر همراه» که قرار است پخش شود، صورت گرفته است. مارتین گفت علی‌رغم شرایط جدیدش، «دوشس ساسکس» هنوز هم برای او «همان مگان» است.

بنا به گفته مارتین که آرایشگر مگان در مراسم ازدواجش با شاهزاده هری بود و در جشن سیسمونی نیویورک «دوشس» نیز حضور داشته، این عضو خانواده سلطنتی هنوز همان آدم بی غل و غش سابق باقی مانده‌ است.

در پیش- نمایشی از این برنامه که روز هفدهم ماه می پخش خواهد شد، مارتین به کینگ می‌گوید: «من خیلی راحت می‌توانم او را در حالی که خودش دارد غذای بچه‌اش را آماده می‌کند، تصور کنم. او عاشق آشپزی است.»

کینگ به جشن سیسمونی پرزرق و برق مگان اشاره کرد و گفت، این جشن «تبدیل به پدیده‌ای شد». مارتین در پاسخ پذیرفت که دوستان این بازیگر سابق دوست داشتند که او در «خانه» (در شهر و مکان زندگی سابقش نزدیک به آن‌ها) باشد تا بتوانند با هم جشن بگیرند.

او در مورد این مراسم که ۲۰۰ هزار دلار (۱۵۲ هزار پوند) صرف آن شده بود، گفت:«همه ما فقط می‌خواستیم او اینجا باشد تا بتوانیم برای او و بچه‌اش جشن بگیریم.»

برای نخستین بار چند تن از نزدیک‌ترین دوستان مگان مارکل در گفت‌وگوی کم‌سابقه‌ای با گیل کینگ شرکت می‌کنند و نگاهی از نزدیک به زندگی «دوشس ساسکس» خواهند داشت.

گفت‌وگوی ویژه با عنوان «مگان، هری و یک نفر همراه» امشب ساعت هشت شب در شبکه CBS پخش خواهد شد.

مارتین سپس گفت که به نظر او این زن ۳۷ ساله مستحق آن نیست که به سختگیر بودن یا «پرتوقع بودن» متهم شود. ابراز این سخنان باعث شد اشک از چشمان مارتین سرازیر شود. 

به گفته او «آدم این قبیل داستان‌ها را می‌شنود که ذره‌ای حقیقت در هیچ کدام‌شان نیست. فکر می‌کنم می‌توانم این را بگویم، چون او را خیلی خوب می‌شناسم و می‌دانم که مستحق این فشارهای منفی نیست».

کینگ در این گفت‌وگو همچنین با دوست بازیگر مگان، «یانینا گاوانکار» نیز به صحبت نشست. گاوانکار گفت که دوشس «همیشه می‌خواسته مادر باشد» و «بیش از ده سال است» که درباره مادر شدن حرف می‌زند.

به گفته او: «او مادر بسیار خوبی خواهد بود. فکر می‌کنم او با این موضوع به راحتی برخورد می‌کند و مشکلی نخواهد داشت».

مارتین آرچی هرسین مانت‌باتن ویندسور، فرزند این زوج را «طلیعه نسلی تازه» دانست. 

«فرزند آنها نماد دنیای کنونی خواهد بود».

گفت‌وگوی ویژه CBS روز جمعه ساعت هشت شب پخش می‌شود.

© The Independent

بیشتر از زندگی