شوهر سابق باعث جدایی تام کروز و دوست‌دخترش شد

تسوتکوف پیش‌تر به دیلی‌میل گفته بود که طلاق از همسرش که مدتی دوست‌دختر تام کروز بود حدود ۱۸۸ میلیون دلار برای او هزینه داشت و طی ۱۱ سال زندگی مشترک، ۱۲ میلیون دلار برای خرید لباس و دو میلیون و ۵۰۰ هزار دلار برای کیف‌ خرج کرده است

تصویر ترکیبی از تام کروز و السینا کارووا  -instagram/elsina_k/tomcruise

یک منبع مطلع به صفحه شش (Page six) گفت که تام کروز از دوست‌دختر روس خود جدا شد تا از بروز مشکلات با شوهر سابق او پیشگیری کند.

پس از انتشار اخباری درباره رابطه عاشقانه کروز و السینا کارووا (Elsina Khayrova)، دیمیتری تستکوف همسر سابق السینا که تاجر الماس است، در مصاحبه‌ای طولانی با دیلی میل، جزئیاتی درباره ازدواج سابقش فاش کرد و به کروز هشدار داد که «چشم‌ها و کیف پولش را کاملا باز نگه دارد».

به گزارش این وب‌سایت، این مصاحبه تام کروز را که زندگی شخصی‌اش را بسیار خصوصی نگه می‌دارد، نگران کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این منبع می‌گوید: «تام کروز نمی‌تواند هم مشغول فیلمبرداری باشد و هم حواسش باشد هر بار که در رسانه‌ها از او و رابطه‌اش یاد می‌شود، شوهر السینا چه چیزی می‌گوید. آن‌ها نمی‌خواستند با شوهر سابقی که هر چند هفته یک‌بار حرف‌های زشتی برای گفتن دارد، درگیر شوند.»

تستکوف در طول این مصاحبه مدام با شوق و اشتیاق غیرمعمول از علاقه‌اش به کروز حرف زد و او را «بازیگر محبوب» خود نامید و گفت که «چشم‌های کاملا بسته» (Eyes Wide Shut) را ۳۰ بار دیده و عاشق فیلم‌های تام کروز است. همچنین افزود که با یکی از دوستانش که تهیه‌کننده هالیوود است، درباره اینکه کروز در فیلمی درباره زندگی‌اش نقش او را بازی کند، صحبت کرده است!

کروز و کارووا اواخر فوریه از هم جدا شدند و گفته می‌شود که هیچ دلخوری بین آن‌ها پیش نیامد و دوستانه جدا شده‌اند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elsina Khayrova (@elsina_k)

السینا یک چهره اجتماعی ثروتمند اهل روسیه و دختر رینات کارووا، سیاستمدار روس و از متحدان پوتین است.

منابع مطبوعاتی پیش‌تر گفته بودند رابطه تام کروز و السینا کارووا، مدل سابق، به‌قدری جدی شده که او با فرزندان کارووا ملاقات کرده است.

کارووا ۳۶ ساله از ازدواج قبلی‌اش با دیمیتری تسوتکوف یک پسر و یک دختر دارد.

این زوج سال ۲۰۲۱ طلاق گرفتند. در آن زمان، طلاق آن‌ها به تیتر اخبار راه یافت چرا که پای میلیون‌ها دلار در میان بود؛ از جمله یک عمارت گران‌قیمت در انگلستان، پنج آپارتمان در لندن، یک خودرو بنتلی و یک فراری، جواهرات کارتیه و آثار هنری پیر آگوست رنوار و مارک شاگال.

تسوتکوف پیش‌تر به دیلی‌میل گفته بود که این طلاق حدود ۱۸۸ میلیون دلار برای او هزینه داشت و او طی ۱۱ سال زندگی مشترک، ۱۲ میلیون دلار برای خرید لباس و دو میلیون و ۵۰۰ هزار دلار برای کیف‌ خرج کرده است.

کروز ۶۱ ساله نیز سه فرزند دارد. او دخترش، ایزابلا، و پسرش، کانر، را در سال‌های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۵ به همراه همسر سابقش نیکول کیدمن به فرزندی پذیرفت و دختر یک ۱۷ ساله‌ به نام سوری هم از ازدواج قبلی‌اش با کیتی هولمز دارد.

بیشتر از زندگی