سبک غیر رسمی پاییزه؛ بلوز سفید و شلوار جین

برای انتخاب جین مناسب، مهم است که اندام خود را بشناسید

بلوز سفید اگرچه که یک تکه لباس معمولی برای سبک کلاسیک به‌نظر می‌رسد، اما قابلیت تطابق با هر سبک و موقعیتی را دارد-canva

برای دستیابی به ظاهری بی‌نقص، زمانی که به‌اندازه کافی وقت ندارید تا همه‌چیز را باهم هماهنگ کنید، چند ترکیب جادویی وجود دارد که یاری‌رسان شما در مواقع ضروری خواهد بود. یکی از این ترکیب‌های همواره برنده، بلوز سفید و شلوار جین است.

توصیه ما این است که این دو قطعه لباس ضروری را همواره در کمد لباس خود داشته باشید؛ مخصوصا داشتن یک بلوز سفید تمیز و اتوکشیده همواره کارگشا است.

بلوز سفید

اگرچه بلوز سفید قطعه لباسی معمولی برای سبک کلاسیک به ‌نظر می‌رسد، قابلیت تطابق با هر سبک و موقعیتی را دارد. 

می‌توانید بلوز سفید را با شلوار کلاسیک و خط اتودار برای محل کار هماهنگ کنید، در عین حال برای یک دورهمی دوستانه در کافه هم می‌توانید همان را با شلوار جین بپوشید، همچنین می‌توانید بلوز سفیدتان را روی تی‌شرت و یا نیم‌تنه بپوشید و دکمه‌های آن را باز بگذارید؛ بنابراین حتما باید یکی از آن‌ها را در کمد لباستان داشته باشید.

البته بهتر است بگوییم دو تا برای دو ترکیب متفاوت: یکی تنگ‌تر و قالب تن برای پوشیدن با شلوار و یا جین، دیگری سایز بزرگ برای پوشیدن روی تی‌شرت یا نیم‌تنه. 

شلوار جین کلاسیک

این روزها همه ما دست‌کم یک شلوار جین در کمد لباسمان داریم. حتی اگر جین‌پوشی حرفه‌ای نباشید، باز هم می‌توانید آنچه بیشتر از همه به شما می‌آید، پیدا کنید.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

برای انتخاب جین مناسب، مهم است که اندام خود را بشناسید؛ مثلا اگر فرم بدن شما شبیه مثلث است، باید از پوشیدن شلوار جین تنگ اجتناب و به‌جای آن، شلوارهای راسته یا گشاد را انتخاب کنید. یا اگر می‌خواهید پاهایتان در مرکز توجه باشد، بهتر است شلواری به رنگ پوست، یا در مجموع رنگ‌های روشن‌تر انتخاب کنید.

جین کلاسیک آبی و بلوز سفید، بومی عالی برای انتخاب‌های بعدی است و در روزهای خنک پاییزی، به‌راحتی می‌توان آن را با چکمه چرم قهوه‌ای و کیف‌ دوشی همرنگ هماهنگ کرد.

زیورآلات با هر رنگی، روی بلوز سفید و شلوار جین خودش را نشان می‌دهد. کمی شلوغی سلیقه پاییزی هم با یک دستمال‌گردن یا کمربند سگک‌دار به آن اضافه کنید تا ظاهر نیمه‌رسمی روز پاییزی شما تکمیل شود.

بیشتر از مُد و زیبایی