روزگار سخت ژیزل بوندشن پیش از جدایی از تام بردی

تام بردی، بازیکن فوتبال آمریکایی، و ژیزل بوندشن، مدل مشهور، پس از ۱۳ سال زندگی مشترک، اکتبر سال گذشته طلاقشان ‏را نهایی کردند

ژیزل گفت اگرچه از ازدواج با ستاره فوتبال پشیمان نیست، اما اکنون‌که آن‌ها دیگر با هم نیستند در وضعیت بهتری قرار دارد-AFP

ژیزل بوندشن می‌گوید قبل از طلاق از تام بردی فقط تلاش می‌کرد جان به در ببرد.

یک سال بعد از اعلام خبر جدایی این زوج، ژیزل بوندشن، سوپرمدل معروف و ستاره سابق نمایش فرشتگان ویکتوریا سیکرت، درباره زندگی‌اش پس از طلاق از تام بردی، دلایل جدایی، و حال و هوای این روزهایش صحبت کرد.

در بخشی از پیش‌نمایش مصاحبه با لی کوان در برنامه تلویزیونی CBS News Sunday Morning که ویدئوی کامل آن ۲ مهر پخش می‌شود، این ستاره اعتراف کرد که اگرچه از ازدواج با ستاره فوتبال آمریکایی پشیمان نیست، اما اکنون‌ که آن‌ها دیگر با هم نیستند، وضع بهتری دارد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او درباره مجرد بودن گفت: «من در جای متفاوتی از زندگی‌ام هستم. بیشتر چیزهایی را که می‌خواهم می‌توانم انتخاب کنم. فکر می‌کنم پیش از این فقط طاقت می‌آوردم و اکنون زندگی می‌کنم، که متفاوت است.»

تام بردی، بازیکن فوتبال آمریکایی، و ژیزل بوندشن، مدل مشهور، پس از ۱۳ سال زندگی مشترک، اکتبر سال گذشته طلاقشان را نهایی کردند.

بردی، که در تیم فوتبال آمریکایی تَمپا بی باکینرز بازی می‌کند، در آن زمان در اینستاگرام نوشت که آن‌ها پس از «ملاحظه زیاد» تصمیم گرفتند به زندگی مشترک پایان دهند.

بردی و بوندشن از این ازدواج دو فرزند دارند. بردی گفت: «در روزهای اخیر، من و همسرم پس از ۱۳ سال زندگی مشترک، طلاق از یکدیگر را قطعی کردیم. ما دوستانه و با قدر دانستن زمانی که با هم گذراندیم، به این تصمیم رسیدیم.»

ما فرزندانی زیبا و شگفت‌انگیز داریم که از هر نظر مرکز دنیای ما خواهند بود. ما، به‌عنوان پدر و مادر این بچه‌ها، به همکاری‌مان ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم که آن‌ها از عشق و توجهی که شایسته‌اش هستند همیشه برخوردار خواهند بود.»

یک سال پس‌ از این بیانیه طلاق، ژیزل درباره ناپایداری ازدواج و طلاقش گفت: «پدر و مادر من ۵۰ سال است که ازدواج‌ کرده‌اند و من واقعا می‌خواستم برای ما هم چنین شود. اما فکر می‌کنم باید پذیرفت که گاهی همان‌طور که در ۲۰ سالگی هستی... گاهی با هم رشد می‌کنید، گاهی [با گذر زمان] از هم جدا می‌شوید.»

ژیزل ادامه داد: «او پدر بچه‌های من است. بنابراین، من همیشه برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و بسیار سپاسگزارم که او فرزندان فوق‌العاده‌ای به من داد.»

بیشتر از زندگی