ازدحام هواداران ایرانی رونالدو در هتل محل اقامت ستاره پرتغالی در تهران

کریستیانو رونالدو دوشنبه وارد تهران شد تا با تیم النصر، سه‌شنبه به مصاف باشگاه پرسپولیس برود

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و فاتح پنج توپ طلای بهترین بازیکن فوتبال جهان که اینک در باشگاه النصر عربستان سعودی توپ می‌زند، دوشنبه با هم‌تیمی‌هایش وارد تهران شد. زردپوشان النصر سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف باشگاه پرسپولیس می‌روند. 

همانگونه که پیش‌بینی می‌شد، ورود ستاره‌های تیم النصر به تهران پر از حاشیه و رخدادهای جانبی بود. 

کریستیانو رونالدو و سادیو مانه، دو ستاره پرتغالی و سنگالی النصر، در بدو ورود به فرودگاه خمینی در تهران، با استقبال مسئولان باشگاه پرسپولیس مواجه شدند و دو قطعه فرش نفیس ابریشم از پرسپولیسی‌ها هدیه گرفتند. ازدحام جمعیت هواداران آنان در فرودگاه خمینی به اندازه‌ای بود که ماموران امنیتی ناگزیر مداخله کردند تا کریستیانو رونالدو بتواند سوار اتوبوس تیم النصر شود.

ویدیوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی نشان‌ می‌دهند که اتوبوس تیم النصر به ‌دلیل ازدحام جمعیت در اطرافش، چندین دقیقه موفق به حرکت نشد. 

به گزارش رسانه‌های ایران، صدها تن از هواداران ایرانی رونالدو خود را به فرودگاه رسانده‌ بودند. 

رونالدو و بقیه ستاره‌های تیم زردپوش عربستان سعودی نهایتا با همراهی اسکورت‌های نیروی انتظامی به سمت شمال تهران و منطقه سعادت‌آباد و هتل اسپیناس حرکت‌کردند. 

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

اتوبوس‌های تیم النصر در حالی وارد محوطه هتل اسپیناس شدند که آن محدوده مملو از جمعیت علاقه‌مندان به فوتبال و هواداران ستاره پرتغالی بود. 

ازدحام بسیار شدید بود و گاهی از میان جمعیت چند نفر خود را به اتوبوس بازیکنان باشگاه النصر می‌رساندند. ماموران انتظامی برای تامین امنیت با دردسرهای زیادی روبه‌رو شدند. 

تازه‌ترین ویدیوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی،  نشان می‌دهند که ده‌ها نفر از تپه‌خاکی‌های اطراف هتل بالا می‌روند تا با کریستیانو رونالدو از نزدیک ملاقات کنند. تجمع علاقه‌مندان به رونالدو در محوطه هتل اسپیناس به حدی شدید بود که به گفته رسانه‌های داخلی، فشار صدها تن از هواداران رونالدو، نهایتا در هتل اسپیناس را شکست و بسیاری از آنان توانستند به لابی هتل وارد شوند. 

تا چندماه پیش قرار بود یک زمین بی‌طرف به بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا بین النصر و پرسپولیس اختصاص یابد، اما عادی‌سازی روابط و بازگشایی سفارتخانه‌های ایران و عربستان ‌سعودی در دو کشور، کمک کرد که این رقابت در تهران و ورزشگاه آزادی برگزار شود.

بیشتر از ورزش