عروسی سلطنتی در امارات؛ داماد حاکم دبی را بشناسید

شیخه مهره دختر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی، است

به گواه رسانه‌های اجتماعی شاهزاده خانم امارات و داماد آینده علائق مشترک دارند- عکس از اینستاگرام hhshmahra / @man3almaktoum@

بنا بر خبرهای منتشرشده در نشریات نزدیک به خانواده سلطنتی دبی، شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم اماراتی که به شاهزاده خانم دبی معروف است، نامزد کرده است. بر اساس گزارش‌ها، او قرار است با شیخ مـانـع بن محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم ازدواج کند.

شیخه مهره که اخیرا از دانشگاهی در لندن با مدرک روابط بین‌الملل فارغ‌التحصیل شده است، مشارکت فعالی در رویدادهای اجتماعی دارد و در نمایشگاه‌ها، نمایش‌های مد و حتی مراسم اهدای جوایز فعالانه شرکت می‌کند.

او همچنین به‌دلیل فعالیت‌های بشردوستانه و اجتماعی‌اش شناخته می‌شود. مواردی مانند پایداری محیط‌ زیست، توانمندسازی زنان، سازمان‌های خیریه و ارتقای استعدادهای محلی بخشی از موضوعات مورد توجه او است.

شیخه مهره متولد ۲۶ فوریه ۱۹۹۴ است و ظاهرا علاقه‌مند به سینما است و همچنین به حیوانات، به‌ویژه شاهین و اسب علاقه دارد. داماد آینده هم به گواه رسانه‌های اجتماعی علائق مشترکی با شاهزاده خانم دارد.

داماد، پسر شیخ محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم و شیخه مدیه بنت احمد بن جمعه آل مکتوم، یک سوارکار ماهر است و گفته می‌شود علاقه‌مند به سفر، اسکی و ماهیگیری است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این عضو خانواده سلطنتی یک حساب کاربری فعال در اینستاگرام دارد که زندگی او در دبی و سفرهایش را با علاقه‌مندانش در آن به اشتراک می‌گذارد.

آخرین پست اینستاگرام حضور او اسکی رویال در کورشِوِل، رون آلپ، در فرانسه را نشان می‌دهد.

شیخ مانع بن محمد آل مکتوم یک کارآفرین بسیار موفق با مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌های متنوع است که شامل تجارت البرادا، فناوری دبی، شرکت توسعه املاک جی‌سی‌آی (GCI) و گروه شرکت‌های ام‌ام (MM) می‌شود. دارایی‌ها و املاک تجاری او در سرتاسر دبی گسترده است و او روابطی دوستانه‌ای باشخصیت‌های شناخته‌شده‌ای مانند نواک جوکوویچ، تنیسور، و آرتورو ویدال، فوتبالیست، حرفه‌ای دارد.

جزئیات مربوط به عروسی هنوز فاش نشده است و مردم  و علاقمندان خانواده سلطنتی  منتظر تایید رسمی خبر از طرف حاکم دبی‌اند.  

بیشتر از زندگی