رونالدو می‌خواهد تا «یورو ۲۰۲۴» بازی کند

این ستاره فوتبال تاکنون در ۱۸۹ بازی برای تیم ملی پرتغال ۱۱۷ گل به ثمر رسانده است

رونالدو در سپتامبر ۲۰۲۱، از مجموع ۱۰۹ گل علی دایی، فوتبالیست ایرانی که رکورددار گلزنی بین‌المللی بود، پیشی گرفت ‌ـ Daniel MIHAILESCU / AFP

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی ورزش فوتبال، می‌گوید که قصد ندارد به این زودی‌ها بازنشسته شود. این بازیکن تیم منچستریونایتد تصمیم دارد که در بازی‌های یورو ۲۰۲۴ نیز حضور داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، رونالدو روز سه‌شنبه ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور)، پس از دریافت جام بهترین گلزن تیم ملی در تمام دوران از فدراسیون فوتبال پرتغال در لیسبون، گفت: «سفر من هنوز به پایان نرسیده است، باید مدتی دیگر نیز کریس را تحمل کنید.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این بازیکن ۳۷ ساله افزود: «می‌خواهم بخشی از جام جهانی و مسابقات بعدی یورو باشم. برای این حضور انگیزه زیادی دارم و بسیار بلندپروازم.»

رونالدو در ۱۸۹ بازی برای تیم ملی پرتغال ۱۱۷ گل به ثمر رسانده است. پیش‌بینی می‌شود که او در دهمین تورنمنت بزرگ بین‌المللی خود برای کشورش در قطر ۲۰۲۲ بازی کند و به تعداد گل‌هایی که به ثمر رسانده است، بیفزاید.

دو گل این مهاجم مقابل جمهوری ایرلند در سپتامبر ۲۰۲۱، به او اجازه داد تا از مجموع ۱۰۹ گل علی دایی، فوتبالیست ایرانی که رکورددار گلزنی بین‌المللی بود، پیشی گیرد.

با تمام گمانه‌زنی‌ها برای تعویض باشگاه فعلی رونالدو، او در نهایت تابستان امسال در منچستریونایتد باقی ماند.

بیشتر از فوتبال