جیمز باند به پایان کار نزدیک می‌شود

فیلمبرداری جیمز باند ۲۵‌ام به پایان رسید

شاهزاده چارلز در دیدار با بازیگران و کارگردان آمریکایی فیلم جیمز باند در لندن.Niklas HALLE'N / POOL / AFP

فیلمبرداری فیلم جدید جیمز باند، «وقتی برای مردن نیست» (No Time to Die) رسما به پایان رسید و نایومی هریس فاش کرد که پیشنهاد ساخت فیلمی حول محور شخصیت خانم مانیپنی، توسط تهیه‌کنندگان این فیلم رد شده است.

این خبر همراه با انتشار عکسی از ستاره اصلی فیلم، دنیل کریگ، به همراه کارگردان فیلم، کری فوکاناگا، در صفحه اینستاگرام این فیلم ژانر جاسوسی اعلام شد، و در توضیح عکس آمده است: «فیلم‌برداری وقتی برای مردن نیست به پایان رسید».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

بنابر روایت اصلی، فیلم در این قسمت از داستان به سراغ باند می‌رود که در حال لذت بردن از زندگی آرام خود در جاماییکا است، و در آنجا سر و کله رفیق سابقش، فلیکس لیتر (جفری رایت)، مامور سی‌آی‌ای،  برای درخواست کمک از او پیدا می‌شود.

اما ماموریتی برای نجات دانشمندی ربوده شده، خیلی متفاوت‌تر و سخت‌تر از آنچه باند انتظار دارد از آب در می‌آید، و مامور ۰۰۷ را به مسیر رویارویی با مرموز فرد شروری با سلاح‌های خطرناک مجهز به آخرین‌ فناوری‌ها هدایت می‌کند.

نقش فرد شرور این فیلم توسط رامی ملک، برنده اسکار به خاطر بازی در «بوهمین راپسودی» (Bohemian Rhapsody) ایفا می‌شود.

در این فیلم همچنین رالف فینس به عنوان آقای «ام» و لیا سیدوکس نیز در نقش «دکتر مدلین سوان»، و نیز بن ویشاو در نقش «کیو» حضور خواهند داشت.

نایومی هریس که از دیگر ستارگان فیلم است، فاش کرد که باربارا بروکلی، تهیه‌کننده فیلم جیمز باند، پیشنهاد وی و بری جنکینز، کارگردان فیلم «مهتاب» (Moonlight) را درباره ساخت فیلمی حول محور شخصیت «ایو مانیپنی» رد کرده است. 

خانم هریس در آستانه پخش فیلم جدیدش، «سیاه و آبی» (Black and Blue) به برنامه «صبح به خیر امریکا»  گفت: «بری می‌خواست یک فیلم خیلی خفن و یکه‌بزنی اکشن حول محور مانیپنی درست کند که من هم در واقع کاملا با او موافق و همراه بودم. به همین خاطر با باربارا بروکلی، تهیه‌کننده‌مان، نشستم و گفتم بیا این را عملی کنیم. ولی او خیلی موافق نبود. اما کسی چه می‌داند، شاید روزی آن را عملی کردیم. حداقل کلید صحبت درباره این طرح زده شده است.»

«وقتی برای مردن نیست» که نسخه مامور ۰۰۷ خانم را (که توسط لاشانا لینچ ایفاد می‌شود) نیز معرفی می‌کند، در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ در بریتانیا راهی پرده سینماها می‌شود.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk

© The Independent

بیشتر از فیلم