پیام جنیفر لوپز به بریتنی اسپیرز: قوی بمان!

بریتنی اسپیرز تلاش می‌کند به دنیای موسیقی بازگردد

اسپیرز که به تازگی با سام اصغری ازدواج کرده، اخیرا توضیح داده که زندگی مشترک با کوین فدرلاین، پدر دو پسرش، چقدر سخت بوده است- KEVIN WINTER  / Getty Images via AFP

در شرایطی که جدال میان بریتنی اسپیرز و همسر سابقش کوین فدرلاین همچنان ادامه دارد، جنیفر لوپز برای حمایت از این ستاره پاپ پیامی محبت‌آمیز برای او ارسال کرد.

لوپز ۵۳ ساله که در اینستاگرام ۲۲۰ میلیون دنبال‌کننده دارد، در بخش روایتگر (استوری) صفحه خود عکسی از خودش همراه بریتنی اسپیرز در مراسم جوایز موسیقی ویدیو ام‌تی‌وی در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد و خطاب به او نوشت: «قوی بمان».

اسپیرز که به تازگی با سام اصغری ازدواج کرده، اخیرا توضیح داده که زندگی مشترک با کوین فدرلاین، پدر دو پسرش، چقدر سخت بوده است.

اسپیرز ۴۰ ساله در اینستاگرام خود اعلام کرد که در حال حاضر به «استقلال» و «برابری» فکر می‌کند.

او نوشت: «هما‌ن‌طور که جنیفر لوپز یک بار گفت، با حضور مقابل دوربین‌ها، به هر دختر کوچکی در جهان می‌گوییم که بلند شود و هرگز از مبارزه در برابر بی‌عدالتی عقب‌نشینی نکند.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

انتشار این مطالب پس از آن صورت گرفت که کوین فدرلاین در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که فرزندان مشترک او و بریتنی تصمیم گرفتند چند ماه مادرشان را نبینند و با او تماس نگیرند. او ادعا کرد دیدار فرزندانش با مادرشان آزاردهنده است.

کوین فدرلاین ۴۴ ساله، خواننده و بازیگر آمریکایی، پس از ازدواج با بریتنی اسپیرز و مشکلات حضانت فرزندانشان بیشتر از گذشته شناخته شد. از فیلم‌هایی که او در آن نقش داشته‌است می‌توان به «بریتنی و کوین: هرج و مرج» اشاره کرد. 

کوین فدرلاین همچنین ویدئوهایی از گذراندن لحظات خود با پسران مشترک بریتنی منتشر کرد؛ اقدامی که وکیل اسپیرز آن را نقض حریم خصوصی خانواده خواند.

وین فدرلاین به تازگی به تصاویر نیمه‌برهنه بریتنی در شبکه‌های اجتماعی اشاره و از آن انتقاد کرده بود. این در حالی است که سام اصغری، همسر کنونی بریتنی، با اعتراض شدید به این اظهارنظر گفت که آنچه کوین فدرلاین به عنوان تصاویر غیراخلاقی از آن نام می‌برد «این روزها روی بسته‌بندی هر کرم و صابونی پیدا می‌شود.»

بریتنی امسال یک تجربه دردناک سقط‌ جنین را پشت سر گذاشت و پیش از آن مجبور به شکایت از همسر سابقش، جیسون الکساندر شد که در ماه ژوئیه بدون اجازه وارد مراسم عروسی او با سام اصغری شده بود.

الکساندر از آن زمان تاکنون با اتهام تعقیب، ورود بدون اجازه و خرابکاری مواجه است هرچند ادعا کرده که بی‌گناه است.

بریتنی اسپیرز از سوی دیگر همچنان در دادگاه درگیر دعوای حقوقی با پدرش، جیمی اسپیرز، به دلیل بدرفتاری در طول تقریبا ۱۴ سال قیمومیت است.

با این حال این خواننده پاپ تلاش می‌کند که به دنیای موسیقی بازگردد. منابع معتبر تایید کردند که بریتنی اسپیرز با همکاری با التون جان در آهنگی جدید به صحنه موسیقی بازخواهد گشت. 

گفته می‌شود همکاری مشترک آن‌ها در آهنگی با عنوان «مرا نزدیک‌تر نگه‌دار» (Hold Me Closer) خواهد بود.

بیشتر از موسیقی