کیم کارداشیان راز سفت کردن شکمش را فاش کرد

این ستاره برنامه‌های واقع‌نمای تلویزیونی کسی نیست که از روش‌های زیبایی غیرمتعارف ابایی داشته باشد

کارداشیان نوشت تحت یک جلسه لیزر درمانی قرار گرفته است و آن ‌را «تحول‌آفرین» توصیف کرد - AFP

کیم کارداشیان از جزئیات «راهکار سفت کردن» بدنش پرده برداشت.

ستاره مجموعه خانواده کارداشیان روز چهارشنبه ۱۳ مرداد (۳ اوت) عکسی از شکم برهنه‌اش که آشکارا سرخ شده بود در بخش استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

کارداشیان نوشت تحت یک جلسه لیزر درمانی قرار گرفته است و آن ‌را «تحول‌آفرین» توصیف کرد.

او در توضیح این عکس نوشت: «برای سفت کردن شکمم از لیزر مورفیوس (Morpheus) استفاده کردم. گمانم لیزر محبوبم همین است، هرچند دردناک است، اما ارزشش را دارد!»

در لیزر مورفیوس۸ (Morpheus8) از ترکیب بسامد رادیویی و میکرونیدلینگ (تحریک کلاژن‌سازی) استفاده می‌شود و متخصصان ادعا می‌کنند می‌تواند «پوست شل را سفت کند و چربی اضافی را نیز از بین ببرد».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

کار میکرونیدلینگ ایجاد سوراخ‌های ریز در لایه رویی پوست است. هم‌زمان با نفوذ سوزن‌ها به پوست پالس‌های امواج بسامد رادیویی ارسال می‌شوند و واکنش حرارتی ایجاد می‌کنند که همین علت قرمزی شکم کارداشیان است.

این غول شرکت اسکیمز (SKIMS) که از درمان‌های زیبایی غیرمتعارف یا دردناک ابایی ندارد، مدت‌هاست که به دلیل ترویج استانداردهای «غیر واقعی» بدن و زیبایی مورد انتقاد قرار گرفته است.

در ماه مه (اردیبهشت ماه)، او روی فرش قرمز مت گالا فاش کرد که در عرض سه هفته ۱۶ پوند (۷.۲ کیلوگرم) وزن کم کرده است تا بتواند لباس مشهور مرلین مونرو را که باب مکی در سال ۱۹۶۲ (۱۳۴۱) طراحی کرده بود، بپوشد.

او بعدا از گفته‌های خود دفاع کرد و کاهش وزن سریعش را با تحولی که بازیگران ممکن است قبل از فیلمبرداری داشته باشند مقایسه کرد.

او در مصاحبه با نیویورک‌تایمز گفت: «برای من این‌طور بود که «خب، کریستین بیل می‌تواند این کار را برای بازی در نقشی در فیلم سینمایی انجام دهد و این پذیرفته است.» حتی رنه زلوگر هم برای ایفای نقشش وزن اضافه کرد. همه این‌ها به نظر من مشابه هم‌اند. من نگفتم «آهای مردم، چرا شما هم نمی‌روید در مدت کوتاهی همین‌قدر وزن کم کنید؟»

کارداشیان سال ۲۰۱۳ (۱۳۹۲) پس از پخش قسمتی از کیم و کورتنی در میامی که مجموعه فرعی برگرفته از همراه با خانواده کارداشیان (Keeping Up with The Kardashians) بود و نشان می‌داد او تحت درمان زیبایی صورت معروف به «پوست‌درمانی خون‌آشامی» قرار می‌گیرد، خبرساز شد.

این روش که با عنوان پلاسمای غنی از پلاکت یا پی‌آر‌پی (PRP) صورت شناخته می‌شود، شامل خون‌گیری از بیمار به وسیله پزشک، استخراج پی‌آر‌پی از آن و سپس تزریق یا مالیدن موضعی آن به پوست است.

در سال ۲۰۱۹ (۱۳۹۸) و پس از مثبت شدن جواب آزمایش آچ‌آی‌وی (HIV) دو مشتری پس از آن‌که تحت این عمل در یک مرکز زیبایی و تندرستی در نیومکزیکو قرار گرفتند، این روش درمانی غیرمعمول زیر سوال رفت.

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی