تهدید خواننده مراکشی به دلیل همکاری با هنرمند اسرائیلی

خواننده مراکشی فعلا مخفی شده و مصاحبه با رسانه‌های اسرائیلی را متوقف کرده

سناء محمد هنرمند مراکشی- عکس از اینستاگرام سنا محمد

سناء محمد هنرمند مراکشی، همکاری خود با الکانا مارتزیانو موسیقی‌دان اسرائیلی و مصاحبه با رسانه‌های این کشور را به دلیل واکنش‌های شدید در کشور موقتاً متوقف کرد.

کانال ۱۲ اسرائیل روز دوشنبه گزارش داد، یک خواننده مراکشی به دلیل همکاری در تولید آلبوم موسیقی با الکانا مارتزیانو، خواننده و ترانه سرای اسرائیلی، تهدید به مرگ شده است.

این گزارش با استناد به ادعای سناء محمد اعلام کرد این خواننده مراکشی در حال حاضر مخفی شده و مصاحبه با رسانه‌های اسرائیلی را متوقف کرده است. این شبکه البته خبر داده است که «او خوب است.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

مارتزیانو موزیسین اسرائیلی که قرار بود با این خواننده مراکشی همکاری داشته باشد به کانال ۱۲ گفت: «ما در مورد این همکاری خیلی صحبت کرده‌ایم. من کمی هم به لهجه مراکشی با او حرف زده‌ام… این یک مشارکت هنری معمولی بوده است. او مراکشی است و من هم اصالت مراکشی دارم؛ بنابراین، تحقق این همکاری بسیار هیجان‌انگیز است و بهترین هدیه‌ای است که می‌توانم بگیرم.»

این هنرمند اسرائیلی همچنین تأکید کرد که علاقه دارد برای پادشاه مراکش اجرایی از کار مشترک خود با سناء محمد داشته باشد.

مراکش چهارمین کشور عربی است که طی چند ماه گذشته روابط خود را با اسرائیل را عادی کرده است. ماه گذشته، اسرائیل و مراکش توافق‌نامه هواپیمایی را امضا کردند که مطابق آن به‌زودی پروازهای مستقیم بین دو کشور را آغاز خواهد شد.

این پیشرفت پس از امضای توافقنامه‌های همکاری مشابه اسرائیل و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، بحرین و امارات متحده عربی در اواخر سال گذشته اتفاق افتاده است.

بیشتر از فرهنگ و هنر