انگشتر نامزدی گران‌بهای دختر ترامپ خبرساز شد

تیفانی تنها فرزند دونالد ترامپ از همسر دوم او «مارلا میپلز» است

تیفانی ترامپ -OLIVIER DOULIERY / AFP

انگشتر نامزدی گران‌بهای تیفانی ترامپ، دختر کوچکتر دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین ایالات متحده، که مایکل بولوس نامزد میلیاردر لبنانی‌‌تبارش به او هدیه داده است، خبرساز شد.

تیفانی و مایکل روز سه‌شنبه نامزدی خود را اعلام کردند و به گزارش دیلی میل، تیفانی از انگشتر خود رونمایی کرد که یک سنگ زمرد توسط نگین‌های الماس بر روی آن قرار داشت.

به گفته این روزنامه، ارزش این انگشتر بیش از ۱.۲ میلیون دلار است و سامر هلیما، طراح جواهر سرشناس لبنانی كه در نیویورک به تجارت مشغول است، آن را طراحی کرده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، تیفانی ۲۷ ساله و مایکل ۲۳ ساله را پس از نامزدی در کنار سامر هلیما نشان می‌دهند که در هتل بین المللی ترامپ در واشسنگتن هستند.

تیفانی ترامپ در اینستاگرام ضمن انتشار عکسی از خود همراه با مایکل نوشت، خاطرات زیادی از کاخ سفید دارد که «خاص‌ترین آن‌ها نامزدی‌ با نامزد فوق‌العاده خوبم مایکل است!»

تیفانی، تنها فرزند دونالد ترامپ از همسر دوم او «مارلا میپلز» است و از کودکی نزد مادرش در کالیفرنیا بزرگ شده و اخیرا از دانشکده حقوق جورج‌تاون فارغ‌التحصیل شده است.

خانواده بولوس، بنیانگذار مجموعه شرکت‌های بولوس است که «در زمینه ماشین‌آلات، تجهیزات، خرده‌فروشی و ساخت‌ و ساز» فعالیت دارد که طبق گزارش‌ها میلیاردها دلار ارزش دارد.

بیشتر از زندگی