بیگانگان فضایی وجود دارند و ترامپ خبر آن را مخفی نگه داشته است

مقام سابق امنیت فضایی اسرائیل: بزرگ‌ترین راز رئیس جمهور آمریکا، وجود یک گونه بین ستاره‌ای است

ناسا به تحقیق و جستجو در منظومه شمسی و فراتر از آن مشغول است - Robert ATANASOVSKI / AFP

دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ لبریز بود از ادعاهای عجیب و غریب -بسیاری از این ادعاهای غیرعادی را خود او، فرمانده کل قوا طرح کرده بود- اما برخی از این ادعاهای عجیب و غریب، به معنی واقعی کلمه، واقعا دیگر خیلی عجیب و غیرعادی هستند. براساس اظهارات مقام سابق امنیت فضایی اسرائیل، بزرگ‌ترین راز رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، وجود یک گونه بین ستاره‌ای است؛ وجود بیگانگان فضایی.  

حییم اشد ادعا کرد که دولت آمریکا توافق‌نامه‌ای با یک فدراسیون کهکشانی بیگانگان دارد. حییم اشد در مصاحبه خود با روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت می‌گوید آقای ترامپ این واقعیت را آشکار نمی‌کند چرا که «بشریت هنوز برای آن آماده نیست».«جروسالم پُست» به نقل از آقای اشد می‌نویسد این توافق‌نامه ظاهرا به منظور اجازه دادن به بیگانگان فضایی برای تحقیق درباره فهم ساختار کیهان منعقد شده است. 

در این مصاحبه که اصل آن در روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارونوت و به زبان عبری منتشر شده است، آقای اشد درباره کتاب جدیدش «کیهان فراسوی افق‌ها - گفت‌وگوهایی با پروفسور حییم اشاد» صحبت کرده که در آن ادعا می‌کند موجودات فضایی از سراسر مناطق کیهان همین حالا هم در بین ما هستند. توافق‌نامه همکاری میان دولت ایالات متحده آمریکا و فدراسیون فرازمینی شامل یک پایگاه زیرسطحی در اعماق مریخ است، جایی که فضانوردان آمریکایی و نمایندگان بیگانگان فضایی با یکدیگر نشست و برخاست دارند. 

براساس گزارش‌ها او همچنین بیان داشت که بیگانگان فضایی در جلوگیری از یک هولوکاست هسته‌ای نقش داشته‌اند. او در کتاب خود به این مساله اشاره کرده است که ما چه زمانی می‌توانیم به آن جا برویم و مردان سیاه‌پوش را ملاقات کنیم. آقای اشد که برای مدت بیش از سی سال در سمت مدیر برنامه امنیت فضایی اسرائیل خدمت کرده است، با اصرار بر این مساله تاکید می‌کند که آقای ترامپ وجود فدراسیون کهکشانی را فاش نکرده است زیرا آن‌ها او را از این کار باز داشته‌اند. براساس گزارش‌ها، فدراسیون کهکشانی مایل بود که از ایجاد هراس عمومی پرهیز کند زیرا آن‌ها بر این باورند که بشریت نیاز دارد که «تکامل و رشد پیدا کند تا به مرحله‌ای برسد که ما می‌خواهیم… فهمیدن این که فضا و فضاپیماها چیستند».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

آقای اشد به این روزنامه گفت به دلیل این که فضای دانشگاهی تغییر کرده است و او در جامعه دانشگاهی شخصیت محترمی است، تصمیم گرفته است اکنون این راز را افشا کند. آقای اشد می‌گوید اگر او پنج سال پیش چنین ادعایی می‌کرد حتما او را در بیمارستان بستری می‌کردند، او می‌افزاید او اینک چیزی برای از دست دادن ندارند و درجه‌ها و رتبه‌ها و جوایزش را گرفته است.  

با این حال تردیدهایی درباره ادعای آقای اشد وجود دارد. نیک پاپ که در وزارت دفاع بریتانیا روی اشیاء ناشناخته پرنده یا همان یوفوها تحقیق می‌کرد در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی می‌گوید این ادعاها یا یک شوخی عملی یا یک پروژه تبلیغاتی برای کمک به فروش کتاب آقای اشد است. 

او همچنین می‌گوید کلمات آقای اشد ممکن است ناشی از اشتباه در ترجمه باشد یا این که کسی آگاهانه ترتیب جملات را عوض کرده است.  

آقای پاپ می‌گوید روشن نیست که آقای اشد مستقیما از دانش و تجربیات شخصی خود صحبت می‌کند یا این که چیزی را تکرار می‌کند که به او گفته شده است. به نظر آقای پاپ: «هنوز یک سری چیزها این جا مبهم است و قطعات گم‌شده‌ای از پازل وجود دارد.»  یک سخنگوی ناسا در اظهارات خود بیان داشت یکی از اهداف کلیدی آژانس فضایی جست‌وجوی حیات در پهنه کیهان بوده است اما تاکنون نشانه‌ای برای آن نیافته است.  

او می‌گوید اگرچه ما تاکنون نشانه‌هایی مبنی بر وجود حیات فرازمینی پیدا نکرده‌ایم، اما ناسا در حال تحقیق و جست‌وجو در منظومه شمسی و فراتر از آن است تا به ما در یافتن پاسخ به پرسش‌هایی بنیادین کمک کند. شامل این پرسش که آیا ما در کیهان تنهاییم یا نه.

© The Independent

بیشتر از جهان